― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweS1 Center w pawilonie po Tesco gotowy! Kiedy pierwsze zakupy? Kiedy otwarcie...

S1 Center w pawilonie po Tesco gotowy! Kiedy pierwsze zakupy? Kiedy otwarcie Carrefoura? (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

Rok trwała przebudowa pawilonu przy ul. Górczyńskiej po hipermarkecie Tesco. Właśnie dobiegła końca. Ogrodzenie placu budowy ma zostać jeszcze w tym tygodniu zdemontowane. Nie będzie jednego wspólnego otwarcia. Pierwsze zakupy mamy zrobić tu już 2 listopada. W kolejnych dniach i tygodniach będą otwierały się kolejne sklepy. Najczęściej pytacie nas o datę otwarcia Carrefoura. Udał nam się ją ustalić i potwierdzić.

Pawilon po Tesco na Górczynie o powierzchni ponad 10.000 mkw. w trakcie przebudowy został podzielony na 12 lokali. Największy, bo o powierzchni blisko 4.400 mkw. (sala sprzedaży około 4.000 mkw.) zajął Carrefour, który otworzy w mieście swój pierwszy hipermarket. Pozostałe lokale zajmą sklep odzieżowym Sinsay, drogeria Rossmann, supermarket ze sprzętem RTV i AGD Media Expert, apteka Dr.Max (była w pasażu Tesco), sklep zoologicznym Animals Store, sklep z produktami nom-food Woolworth i sklep z różnymi produktami z Chin iBloom Home. W kolejnych dwóch lokalach w ciągu dwóch-trzech miesięcy otwarte mają zostać dwa kolejne sklepy odzieżowe. Jednak ich marki nie zostały jeszcze podane. Wolne zostały natomiast dwa lokale o powierzchni 250 mkw. i 1.000 mkw. W przypadku, tego drugiego trwają rozmowy z firmą, która chce wejść na Polski rynek i jeśli dojdzie do porozumienia, to jej debiut może mieć miejsce właśnie w Gorzowie.

– Budowę parku handlowego właśnie ukończyliśmy. Nie będziemy robić jednego wspólnego otwarcia dla wszystkich najemców. Każdy ze sklepów będzie organizował własne otwarcie – mówi nam Jacek Zagrabski, pełnomocnik zarządu Saller Group.

Pierwsze otwarcia zaplanowano na przyszły tydzień. 2 listopada 2023 roku klientów do siebie zaprosi pierwszy raz niemiecka sieciówka Woolworth i apteka Dr.Max. Więcej o otwarciu Woolworth piszemy w tekście – Woolworth mówi otwieramy! Kiedy? Mamy gazetkę otwarciową! (zdjęcia)

W kolejnych dniach powinien zostać otwarty sklep z produktami z Chin iBloom Home, supermarket ze sprzętem RTV i AGD Media Expert i drogeria Rossmann. Prace przy wykończeniu tych sklepów są już na ostatniej prostej. Gdy odwiedziliśmy wczoraj nowy park handlowy w mieście, to prace trwały również w lokalach sklepu zoologicznego i odzieżowego Sinsay.

Kiedy otwarcie Carrefoura?

Początkowo planowano otwarcie w połowie listopada. Lekko się jednak ono opóźni. Prac w największym lokalu S1 Center jest sporo. Obecnie trwa już towarowanie hipermarketu i ostatnie prace wykończeniowe. Nowy sklep zaoferuje ponad 22 tysiące produktów spożywczych i przemysłowych. Jest więc co układać na półkach. Termin otwarcia ustalono ostatecznie na 22 listopada 2023 r.

Zamknięcie Tesco przy ul. Górczyńskiej i późniejszą przebudowę pawilonu pod park handlowy relacjonowaliśmy na bieżąco przez ponad dwa lata. To GORZÓW.NEWS jako pierwszy informował o pierwszych sklepach w S1 Center i przedstawił wizualizację nowego handlowego obiektu.

Wybrane teksty:
S1 Center: Najemcy wprowadzają się do swoich lokali (zdjęcia)
S1 przy Górczyńskiej już wygląda lepiej niż na wizualizacjach! Sami zobaczcie! (zdjęcia)
Niemiecki gigant otworzy swój sklep w Gorzowie! (zdjęcia)
Wiemy jakie sklepy będą w parku handlowym po Tesco na Górczynie! Znamy termin otwarcia S1 Gorzów! (zdjęcia)
Demolka przy Górczyńskiej! Z pawilonu po Tesco została już tylko konstrukcja! Mamy mnóstwo zdjęć!
Wiemy jak ma wyglądać park handlowy S1 Gorzów w pawilonie po Tesco! Sprawdziliśmy też, jak duży będzie tu Carrefour! (wizualizacje)
Rusza kolejny etap przebudowy pawilonu po Tesco. Będzie tu park handlowy S1! Ile sklepów? (zdjęcia)
W pasażu Tesco już nie ma czego szukać! (zdjęcia)
Tesco zamyka się w czwartek! Czy są jeszcze okazje? (zdjęcia)
Jest termin zamknięcia Tesco na Górczyńskiej! Trwa wyprzedaż! Można kupić dosłownie wszystko!

― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x