― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweWoolworth mówi otwieramy! Kiedy? Mamy gazetkę otwarciową! (zdjęcia)

Woolworth mówi otwieramy! Kiedy? Mamy gazetkę otwarciową! (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

Najszybciej rozwijająca się niemiecka sieć detaliczna Woolworth otwiera swój pierwszy sklep w Gorzowie. To ósmy sklep w Polsce. Pierwsze zakupy w nowym markecie będzie można zrobić już za tydzień, 2 listopada. Woolworth swój sklep w naszym mieście zlokalizowało w parku handlowym S1 Center przy ul. Górczyńskiej 19 w pawilonie po byłym Tesco. Jesteś ciekawy promocji z okazji otwarcia? Poniżej prezentujemy gazetkę otwarciową.

W pierwszej gazetce promocyjnej Woolworth w Gorzowie, która już trafiła do części mieszkańców czytamy:

„Część Gorzów Wielkopolski,

2 listopada nadszedł wreszcie ten czas: Woolworth, największa i najlepiej prosperująca sieć sklepów w Niemczech, tu w Gorzowie Wielkopolskim otwiera swój ósmy sklep w Polsce.

Woolworth to „Home of Discount”. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, wybieramy do naszych sklepów produkty dobre jakościowo i w atrakcyjnych cenach.

W przyszłości chcemy pokazać również w Polsce, jak wyjątkowa jest nasza marka. Przekonaj się sam i odwiedź jeden z naszych pierwszych nowo otwartych sklepów w kraju. Poznaj naszą ofertę dostępną w Gorzowie Wielkopolskim, 2 listopada.

Co więcej jesteśmy nie tylko doskonałym miejscem na zakupy, ale także atrakcyjnym pracodawcą. W Polsce planujemy dynamiczny rozwój i otwarcie nowych sklepów. Z tego powodu szukamy zmotywowanych i utalentowanych pracowników.”

Placówki sieci sprzedają przedmioty codziennego użytku. Pochodzą one od mniejszych producentów, ale też są produkty markowe. Są to m.in. tekstylia domowe, moda damska, męska i dziecięca, artykuły dekoracyjne i drogeryjne, artykuły papiernicze i pasmanteryjne czy artykuły upominkowe, ale także artykuły gospodarstwa domowego, co odróżnia tę sieć od konkurencji, jak Action, Pepco czy TEDi.

Korzenie marki sięgają 1879 roku i Stanów Zjednoczonych. W Pensylwanii Frank Winfield Woolworth, właściciel sklepu z artykułami gospodarstwa domowego, wpadł na pomysł, aby opatrzony cenami towar wyłożyć na ladzie, wprowadzając standard, bez którego trudno sobie wyobrazić współczesny handel detaliczny.

Woolworth prowadzi obecnie ponad 600 sklepów w niemieckich śródmieściach, centrach handlowych i sklepach specjalistycznych. Celem jest otworzenie w Niemczech łącznie 1.000 sklepów. Od 2023 roku sieć rozszerza format sprzedaży na inne kraje. W perspektywie średnioterminowej chce stworzyć sieć 5.000 domów towarowych w Europie, w tym 400 na terenie Polski o powierzchni sprzedaży od 500 do 2 tys. mkw.

Woolworth w Gorzowie zostanie otwarty 2 listopada 2023 r. o godz. 9:00 w S1 Center przy ul. Górczyńskiej 19. Będzie czynny od poniedziałku do soboty w godz. od 9:00 do 21:00.

Przeczytaj też:
Niemiecki gigant otworzy swój sklep w Gorzowie! (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x