― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaFakty i opinieTesco zamyka się w czwartek! Czy są jeszcze okazje? (zdjęcia)

Tesco zamyka się w czwartek! Czy są jeszcze okazje? (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

Już tylko dziś i w czwartek otwarte będzie ostatnie w mieście Tesco przy ul. Górczyńskiej. Czy warto tu jeszcze zajrzeć ostatni raz? Sprawdziliśmy.

Wyprzedaże w Tesco trwają już od kilku tygodni. Informowaliśmy Was o tym w tekście – Jest termin zamknięcia Tesco na Górczyńskiej! Trwa wyprzedaż! Można kupić dosłownie wszystko! W tej chwili prawie wszystkie półki są już… puste!

Taniej możemy kupić jedynie, to co nie sprzedało się przez wiele dni wyprzedaży, co oznacza, że towaru jest bardzo mało i jest mocno przebrany.

Jeśli jednak chcielibyście zajrzeć jeszcze do marketu przy ul. Górczyńskiej, to rozważyć można zakup pozostałych jeszcze wód, napojów słodkich i soków. Na półkach znajdziemy też ostatnie butelki z winem. Warto jednak zaznaczyć, że nie możecie się spodziewać jakiś ogromnych obniżek, bo… ceny są niższe o 20-25 procent.

Jedyne działy, w których jest jeszcze jakiś wybór produktów, to dział z nabiałem i dział mięsny. Tu produkty, były na bieżąco dostarczane. I tu właśnie w ostatnim dniu działania sklepy być może będzie warto szukać jakiś wyjątkowych okazji!

Ostatni sklep sieci Tesco w Gorzowie zostanie zamknięty w czwartek, tj. 19 sierpnia o godz. 22:00. Będzie to również zamknięcie pewnego rozdziału w gorzowskim handlu. Hipermarket w tej lokalizacji działał od prawie 25 lat. W grudniu 1996 roku najpierw powstał tutaj Hit, później we wrześniu 2002 roku został przejęty właśnie przez Tesco, które to w tym samym roku, 28 listopada otworzyło w Gorzowie drugi sklep przy ul. Myśliborskiej.

Do końca miesiąca działać będą jeszcze wybrane punkty mieszczące się w budynku po Tesco (w tym kantor i apteka, ta tylko do godziny 18).

Zobacz też:
W wakacje Tesco przy Górczyńskiej ostatecznie zostanie zamknięte! Nie powstanie tu Netto!

Tak wyglądało Tesco we wtorkowy wieczór:

1 KOMENTARZ

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsza Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Gordek
Gordek
2 lat temu

Niestety Tesco zostało zamknięte kilka godzin wcześniej i to bez żadnej informacji.
Wczoraj ok. godz. 18:00 wybrałem się żeby sprawdzić, co tam zostało. Wszystko było już odgrodzone taśmami, a na pytanie, czy jeszcze można wejść do środka panie z Tesco z uśmieszkiem stwierdziły, że już zamknięte i było czynne do 15.

1
0
Zostaw komentarz!x