spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweCFE Polska wybuduje Gorzów Power Center! Prace już się rozpoczęły! (zdjęcia)

CFE Polska wybuduje Gorzów Power Center! Prace już się rozpoczęły! (zdjęcia)

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

Firma CFE Polska została wybrana na Głównego Wykonawcę regionalnego parku handlowego w Gorzowie przy ul. Walczaka, realizowanego wspólnie przez Acteeum i Equilis. Podpisana umowa uruchamia prace budowlane tego centrum handlowego o 25 tys. mkw. powierzchni.

– Gorzowski park handlowy z pewnością uzupełni ofertę handlową w mieście. Różnorodność oferty, komfortowa przestrzeń i doskonale skomunikowane miejsce inwestycji to bardzo dobre warunki dla inwestorów, najemców, ale przede wszystkim dla mieszkańców miasta. Cieszę się z realizacji tej inwestycji, która dowodzi konsekwencji w naszym działaniu. Gorzów bowiem zmienia się bardzo dynamicznie. Kolejny inwestor w mieście potwierdza tylko, że to, co robimy w zakresie ułatwień i warunków dla biznesu ma sens. Kolejne miejsca pracy i kolejne firmy prowadzące działalność w Gorzowie wzmacniają pozycję biznesową miasta – mówi Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że nasz kolejny projekt w tym roku tak sprawnie wchodzi w etap prac budowlanych. Wraz z podpisaniem umowy z CFE ruszamy z budową i już teraz planujemy uroczyste otwarcie obiektu w III kwartale 2024. Równolegle z dynamicznymi postępami organizacyjnymi i budowlanymi, bardzo cieszymy się z ogromnego sukcesu komercjalizacyjnego naszego Gorzowskiego projektu. Na prawie rok przed planowanym otwarciem, mamy niemal zupełnie skompletowaną ofertę zakupową, która dzięki wielu popularnym, lubianym i atrakcyjnym markom, które otworzą swoje sklepy w Gorzowie, przedstawia się niezwykle atrakcyjnie – mówi Tomasz Szewczyk, managing partner w Acteeum Central Europe.

Wizualizacja parku handlowego przy ul. Walczaka.

Otwarcie gotowego obiektu, który jest już niemal w pełni skomercjalizowany, planowane jest już na III kwartał 2024. Gorzowskie power center na łącznej powierzchni 25 tys. mkw zaoferuje ponad 30 sklepów, w tym największy i najnowocześniejszy w regionie wolnostojący salon sportowy Decathlon, multimarket Jula, supermarket Biedronka oraz całą gamę sklepów popularnych i cenionych przez klientów marek modowych, dyskontowych, drogeryjnych, sportowych i innych. Ponadto, ten niezwykle dogodnie skomunikowany obiekt zaoferuje przestronny parking na ok. 800 pojazdów oraz infrastrukturę do ładowania pojazdów elektrycznych. W ramach projektu znajdą się również strefy relaksu, rozrywki, gier i zabaw dla dzieci, gastronomii oraz wiele ciekawych rozwiązań małej architektury. Powstanie on w bezpośrednim sąsiedztwie realizowanego niezależnie hipermarketu Selgros oraz stacji benzynowej wiodącej marki.

– Bardzo cieszymy się z realizacji kolejnego przedsięwzięcia wspólnie z Acteeum, po Chełmie i Andrychowie, tym razem w zachodniej Polsce. Nasz gorzowski projekt, stanowi z jednej strony wyraz naszego zaangażowania w budowanie portfela inwestycji Equilis w Polsce, z drugiej zaś przekonania że polski rynek parków handlowych jest silny i ma wspaniałe perspektywy rozwoju – wyjaśnia Xavier Pierlet, chief Investment Officer Equilis Europe.

– Mając na uwadze zrównoważony rozwój i innowacyjność w centrum działań CFE, Gorzów Power Center z certyfikatem Breeam Excellence idealnie do tego pasuje. Chcę podziękować Acteeum i Equillis za zaufanie i kontynuację naszej dobrej wspólnej, dotychczasowej współpracy – mówi Bruno Lambrecht, prezes zarządu CFE.

O inwestycji pisaliśmy także tutaj:
Budowa największego parku handlowego w mieście właśnie rusza! (zdjęcia)
Gorzów Power Center: Do projektu dołączyły kolejne marki. Budowa jeszcze w tym roku!
Czytelnik: Co z budową parku handlowego przy Walczaka? Miała ruszyć wiosną… Sprawdziliśmy!
Ogromne działki przygotowane pod rozpoczęcie budowy Gorzów Power Center. To tu zrobimy zakupy w 2024 roku! (zdjęcia)
Gorzów Power Center: Znamy kolejnych najemców! Zobacz też film z wizualizacją największego parku handlowego!
W Gorzowie zostanie otwarty mulitmarket Jula! Gorzów Power Center wynajęte w 60 procentach!
Gorzów Power Center: Ruszyła wycinka i porządkowanie na obszarze ponad 14 hektarów działek pod inwestycję! (zdjęcia)
Kiedy ruszy budowa parku handlowego Gorzów Power Center?
Przy Walczaka ostatecznie ma powstać Gorzów Power Center! Pierwsze zakupy pod koniec 2023 roku!
Gorzów Power Center: Jakie marki pojawią się w nowym parku handlowym przy Walczaka?
SHOPP.CITY w części w 2022 roku! Prace mają ruszyć w ciągu najbliższych tygodni (zdjęcia, wizualizacje)
SHOPP.CITY przy Walczaka zgodnie z planem! (zdjęcia i wizualizacje)

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x