― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweSHOPP.CITY w części w 2022 roku! Prace mają ruszyć w ciągu najbliższych...

SHOPP.CITY w części w 2022 roku! Prace mają ruszyć w ciągu najbliższych tygodni (zdjęcia, wizualizacje)

― REKLAMA ―spot_img

W październiku 2021 roku inwestor firma SHOPP.CITY S.A. uzyskał decyzję umożliwiającą rozpoczęcie prac budowlanych. Inwestycja w pierwszym kwartale tego roku wejdzie w fazę realizacji. Pierwsza część projektu przy ul. Walczaka ma zostać przekazana do eksploatacji pod koniec 2022 roku.

O rozpoczęcie budowy parku handlowego SHOPP.CITY przy ul. Walczaka dopytujecie nas od wielu miesięcy. Uzyskanie oficjalnej odpowiedzi od inwestora nie jest łatwe, bo zwyczajnie nie chce on konkretnej daty rozpoczęcia prac podać. Z tego co udało nam się dowiedzieć nieoficjalnie, to prace rozpoczną się w pierwszym kwartale tego roku. Czyli najpóźniej do końca marca. Park handlowy nie zostanie najprawdopodobniej od razu uruchomiony cały. Inwestycja zostanie podzielona na etapy, a jej pierwsza część zostanie otwarta na koniec tego roku.

Park handlowy przy ul. Walczaka nawiązuje do koncepcji power centers – nowoczesnych, wszechstronnych i dobrze skomunikowanych kompleksów handlowych zlokalizowanych na obrzeżach miast.

Koncepcja zakłada duże zróżnicowanie najemców, co pozytywnie wpłynie na wszechstronność oferty. Projekt powstaje we współpracy z firmą Transgourmet Polska, operatorem sieci sklepów Selgros, który będzie jednym z filarów nowej inwestycji. Selgros będzie funkcjonował w swojej nowej odsłonie, tzn z pełną ofertą i dostępem dla klienta indywidualnego. Klienci będą również mogli skorzystać z oferty sklepu typu dom i ogród, jednopoziomowego parku handlowego o powierzchni przekraczającej 12 tys. mkw., centrum rozrywki oraz stacji paliw. Zewnętrzny parking całego projektu pomieści ponad 800 samochodów. Inwestor planuje również budowę średniej wielkości magazynów z biurami w formacie Small Buisness Units.

Nowy kompleks handlowy będzie bardzo dobrze skomunikowany – w ramach modernizacji drogi krajowej nr 22 na skrzyżowaniu ul. Walczaka i Fieldorfa – Nila powstanie rondo, które zapewni bezpieczny wjazd na teren Parku Handlowego. W ramach rozbudowy DK22 również przedłużona zostanie linia tramwajowej do ul. Fieldorfa, co znacząco poprawi dostęp do parku dla klientów korzystających z komunikacji miejskiej.

Jeśli chodzi o najemców parku handlowego, to z tego co słyszymy inwestycja budzi duże zainteresowanie. O pierwszych podpisanych umowach najmu będzie wiadomo w najbliższych tygodniach.

Przeczytaj też:
SHOPP.CITY przy Walczaka zgodnie z planem! (zdjęcia i wizualizacje)

Działka przy ul. Walczaka obecnie:


Wizualizacje:

5 1 głosuj
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x