― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweSHOPP.CITY przy Walczaka zgodnie z planem! (zdjęcia i wizualizacje)

SHOPP.CITY przy Walczaka zgodnie z planem! (zdjęcia i wizualizacje)

― REKLAMA ―spot_img

Pandemia wstrzymała lub opóźniła nie jeden projekt. Sprawdziliśmy u źródła, jak wygląda sprawa z parkiem handlowym SHOPP.CITY. Ogromny obiekt przy ulicy Walczaka ma zostać otwarty zgodnie z planem. Czyli pod koniec 2022 roku!

O park handlowy SHOPP.CITY dopytywaliście nas już od jakiegoś czasu. Wybraliśmy się na miejsce inwestycji. Tu na razie króluje przyroda… Obok trwają prace przy przebudowie ulicy Walczaka. Udało nam się jednak uzyskać konkretną odpowiedź w sprawie planowanej inwestycji.

– Aktualnie trwają prace projektowe i administracyjne. Inwestycja nie jest opóźniona. Na tą chwilę nadal obowiązuje termin otwarcia ustalony na czwarty kwartał 2022 roku – mówi nam Piotr Wasilewski z firmy NUVALU RETAIL, która odpowiada za komercjalizację obiektu.

Park handlowy przy ul. Walczaka nawiązuje do koncepcji power centers – nowoczesnych, wszechstronnych i dobrze skomunikowanych kompleksów handlowych zlokalizowanych na obrzeżach miast.

Koncepcja zakłada duże zróżnicowanie najemców, co pozytywnie wpłynie na wszechstronność oferty. Projekt powstaje we współpracy z firmą Transgourmet Polska, operatorem sieci sklepów Selgros, który będzie jednym z filarów nowej inwestycji. Selgros będzie funkcjonował w swojej nowej odsłonie, tzn z pełną ofertą i dostępem dla klienta indywidualnego. Klienci będą również mogli skorzystać z oferty sklepu typu dom i ogród, jednopoziomowego parku handlowego o powierzchni przekraczającej 12 tys. mkw., centrum rozrywki oraz stacji paliw. Zewnętrzny parking całego projektu pomieści ponad 800 samochodów. Inwestor planuje również budowę średniej wielkości magazynów z biurami w formacie Small Buisness Units.

Nowy kompleks handlowy będzie bardzo dobrze skomunikowany – w ramach modernizacji drogi krajowej nr 22 na skrzyżowaniu ul. Walczaka i Fieldorfa – Nila powstanie rondo, które zapewni bezpieczny wjazd na teren Parku Handlowego. Rozbudowa DK22 zakłada również przedłużenie linii tramwajowej do ul. Fieldorfa, co znacząco poprawi dostęp do parku dla klientów korzystających z komunikacji miejskiej.

Wizualizacje i plan:

Stan aktualny:

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x