― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweBudowa największego parku handlowego w mieście właśnie rusza! (zdjęcia)

Budowa największego parku handlowego w mieście właśnie rusza! (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

Po dwóch latach opóźnienia rusza budowa Gorzów Power Center! W piątek rozpoczęło się ogradzanie 8-hektarowej działki przy ul. Walczaka. W najbliższych dniach zostanie zwieziony tutaj sprzęt budowlany i rozpocznie się na dobre budowa największego parku handlowego w Gorzowie!

Gorzów Power Center będzie miał 25.000 mkw. powierzchni handlowej. Czy to dużo? Sporo! N-Park przy ul. Chemicznej gdzie znajduje się 13. lokali handlowych ma około 6.200 mkw., co oznacza, że park handlowy przy ul. Walczaka będzie cztery razy większy!

Gorzów Power Center wraz z Selgrosem.

Inwestycja Acteeum wspólnie z Equilis to 33. lokale handlowo-usługowe. Wiadomo już oficjalne, że wśród najemców są: Biedronka o powierzchni 1.300 mkw., Sinsay, Cropp, House, Diverse, HalfPrice, New Yorker, CCC, Decathlon, Martes Sport, Jysk, TEDi i Maxi Zoo.

Nieoficjalnie wśród najemców są również: Jula, Hebe, Takko Fashion, Pepco, 4F, Dealz, KiK, Deichmann i 5, 10, 15.

W inwestycji zaplanowano ok. 800 miejsc parkingowych i infrastrukturę do ładowania pojazdów elektrycznych. W ramach projektu znajdą się również strefy relaksu, rozrywki, gier i zabaw dla dzieci, gastronomii oraz wiele ciekawych rozwiązań małej architektury.

Co z Selgrosem?

– Budowa hipermarketu potrwa od 6 do 8 miesięcy, a jej rozpoczęcie zostanie zaplanowane, tak, aby Selgros został otwarty w podobnym terminie, co park handlowy na sąsiadujących działkach – mówił w marcu Wojciech Klinger, specjalista ds. marketingu w Selgros. Można więc spodziewać się że budowa ruszy na przełomie 2023 i 2024 roku. Pozwolenie na budowę hipermarketu o powierzchni około 13.000 mkw. zostało wydane już w czerwcu ubiegłego roku.

1 KOMENTARZ

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsza Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Selgros
Selgros
19 dni temu

Budujcie Selgros!

1
0
Zostaw komentarz!x