spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaZdrowieNa ponad 700 mkw. powstała Akademia Zdrowia, Pasji i Nauki. Zapisy pod...

Na ponad 700 mkw. powstała Akademia Zdrowia, Pasji i Nauki. Zapisy pod nr tel. 95 200 10 20

spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img

Na najwyżej kondygnacji nowoczesnego przeszklonego budynku tuż za odrestaurowanymi obiektami byłej strażnicy zakładów Stilon przy ul. Walczaka powstaje Akademia Zdrowia, Pasji i Nauki. Miejsce, gdzie połączono najważniejsze elementy wpływające na dobrostan mentalny każdego z nas. Głównym zadaniem startującej w najbliższy poniedziałek Akademii będzie kompleksowa pomoc psychiatryczna, psychoterapeutyczna, psychologiczna i terapeutyczna, adresowana do dzieci i młodzieży, rodzin oraz dorosłych.

Akademia mieści się na ponad 700 mkw. na ostatnim piętrze w nowo wybudowanym, nowoczesnym budynku z windą i klimatyzacją przy ul. Walczaka 23H. Przy budynku znajduje się wiele miejsc parkingowych.

– Dysponujemy fachowym kilkudziesięcioosobowym zespołem specjalistów w swoich dziedzinach. Są to lekarze psychiatrzy, psychoterapeuci, psycholodzy, terapeuci zajęciowi, pedagodzy specjalni, trenerzy umiejętności społecznych, edukatorzy, doradcy zawodowi, logopedzi, dietetycy, coachowie i wielu innych specjalistów – wylicza twórczyni Akademii Zdrowia, Pasji i Nauki Justyna Jurgiewicz.

Zadaniem placówki będzie dopasowanie i zaplanowanie indywidualnej i skutecznej terapii w zależności od sytuacji, w jakiej znajduje się konkretna osoba.

– Psychiatria dzieci i młodzieży wymaga szczególnej uwagi na potrzeby oraz udzielenia fachowej i kompleksowej opieki. Chcemy wyeliminować poszukiwania kompetentnych i zaangażowanych specjalistów przez rodziców dzieci w Gorzowie i okolicy. Każda osoba w naszej Akademii Zdrowia, Pasji i Nauki otrzyma kompleksową pomoc – tłumaczy Justyna Jurgiewicz.

Akademia zajmie się również szeroko rozumianym rozwojem osobistym, czyli podnoszeniem samoświadomości i odkrywania własnego potencjału osób, które do niej trafią. – Nasi coachowie zainspirują do podjęcia wysiłku zmiany w życiu, w tym obszarze, który utrudnia funkcjonowanie i nie pozwala żyć pełnią życia. Chcemy docierać do indywidualnych osób, ale również i firm. Nasz zespół, to również trenerzy, szkoleniowcy, doradcy i coachowie, którzy pomogą rozwinąć i polepszyć komunikacje, stworzyć skuteczny zespół i wyposażyć w kompetencje miękkie liderów i menadżerów – mówi Justyna Jurgiewicz.

Akademia Zdrowia, Pasji i Nauki będzie również miejscem rozwijania pasji, którą może być nauka języków obcych. Ona także będzie w ofercie na miejscu.

Obiekt posiada osiem komfortowych, klimatyzowanych gabinetów, dwie duże sale terapeutyczne lub warsztatowe oraz miejsce spotkań, czyli kawiarnię w stylu francuskim, w której będzie serwowana doskonała kawa, desery francuskie, świeżo wyciskane naturalne soki oraz inne napoje.

– Placówka powstała z inicjatywy prywatnej, z potrzeby serca. Na ten moment wszystkie usługi będą prywatne, jednak Akademia Zdrowia, Pasji i Nauki, jako podmiot leczniczy stara się o kontrakt z NFZ, który głównie chciałaby przeznaczyć na psychoedukację. Obopólnie została również zadeklarowana współpraca z placówkami oświatowymi i edukacyjnymi w Gorzowie – kończy Justyna Jurgiewicz.

Zapisy i pierwsze wizyty są planowane już od przyszłego tygodnia. Kilka dni później ruszy kawiarnia z widokiem na miasto.

Przeczytaj też:
Jest konkretny termin otwarcia całodobowej siłowni na Walczaka! (zdjęcia)
W maju ma ruszyć czynna całą dobę siłownia w nowoczesnym budynku przy Walczaka (zdjęcia)
Pierwsza tego typu elewacja w mieście! Robi wrażenie! (zdjęcia)
Nowoczesna bryła zaczyna dominować przy skrzyżowaniu Walczaka i Czereśniowej!
Uruchomienie zegara i jubileusz 70. lat Stilonu
Zabytkowy zegar gruntownie wyremontowany! W czerwcu znów będzie wskazywał aktualną godzinę!
Park handlowy przy Walczaka w części otwarty! Byliśmy na miejscu!

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x