― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweW maju ma ruszyć czynna całą dobę siłownia w nowoczesnym budynku przy...

W maju ma ruszyć czynna całą dobę siłownia w nowoczesnym budynku przy Walczaka (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

Dobiega końca budowa nowoczesnego, przeszklonego, trzykondygnacyjnego budynku tuż za odrestaurowanymi budynkami strażnicy zakładów Stilon przy ul. Walczaka, w których uruchomiono w ubiegłym roku park handlowy. Na parterze i pierwszym piętrze nowego budynku uruchomiony zostanie czynny całą dobę klub fitness wraz z siłownią sieci Just GYM. Klub miał być już czynny, jednak opóźnia się oddanie budynku do użytku. Nowa data otwarcia to maj tego roku.

Budynki po zakładowej straży pożarnej przy Stilonie w 2020 roku nabyła spółka Wastry z siedzibą w Warszawie, której głównym udziałowcem jest gorzowski biznesmen Waldemar Strychanin. Wcześniej prowadził on sieć aptek Strywald, które pod koniec 2019 roku sprzedał sieci Ziko. Jeszcze w 2020 roku przystąpiono do prac remontowych, a w maju 2021 roku uruchomiono tutaj pierwsze punkty usługowe. Z początkiem ubiegłego roku rozpoczęła się również budowa budynku o nowoczesnej bryle i trzech kondygnacjach. Obecnie trwają prace wykończeniowe.

Na dwóch pierwszych kondygnacjach zlokalizowany będzie klub fitness z siłownią sieci Just GYM, który ma być otwarty siedem dni w tygodniu przez 24 godziny. Na ostatniej kondygnacji znajdą się natomiast biura.

Otwarcie siłowni było już kilka razy przekładane. – Prace trwają pełną parą. Termin otwarcia w maju jest jak najbardziej realny, aczkolwiek nie możemy tego obiecać, gdyż nie od nas jest zależne m.in. kiedy budynek zostanie formalnie oddany do użytku. Choć wystąpiły trudności, które doprowadziły do przesunięcia terminów, to nie ma żadnych, które miałyby pogrzebać otwarcie klubu. Dementujemy zatem oficjalnie pogłoski o rzekomej rezygnacji z inwestycji. Klub Just GYM powstanie w Gorzowie i to jest pewne – czytamy w przesłanej do nas informacji przez Zespół Just GYM.

Gorzowski fitness klub będzie 24 klubem Just GYM w Polsce i najnowocześniejszym klubem fitness w Gorzowie. Klub będzie czynny 24h dzięki automatyzacji. Wejście do klubu będzie odbywać się poprzez śluzę otwieraną odciskiem palca. Klub będzie miał komfortową przestrzeń treningową na powierzchni niemal 2.000 mkw., w ramach której stworzymy miedzy innymi strefy: cardio, wolnych ciężarów, urządzeń półwolnych, urządzeń izolowanych, HIIT, fight oraz rozbudowaną i świetnie wyposażoną strefę funkcjonalną (crossfit). Dostępne będą oczywiście również szatnie wraz z sanitariatami, a przed budynkiem dla klubowiczów dostępny będzie darmowy parking.

– Członkostwo w naszych klubach nie wiąże się z długoterminowymi umowami jak w przypadku innych sieci, a obowiązuje jedynie miesięczny okres wypowiedzenia członkostwa. Zasadniczo stawiamy na połączenie wysokiej jakości (sprzęt marek premium, duża powierzchnia, ładne wykończenie) z niską ceną członkostwa. Osiągniecie takiego efektu możliwe jest dzięki wspominanej już automatyzacji. Dodatkowo będziemy honorować pakiety takie jak Medicover Sport, Multisport, PZU Sport oraz FitSport i FitProffit – czytamy w przesłanej informacji.

Siłownie Just GYM:


Budynek przy ul. Walczaka:


Przeczytaj też:
Pierwsza tego typu elewacja w mieście! Robi wrażenie! (zdjęcia)
Nowoczesna bryła zaczyna dominować przy skrzyżowaniu Walczaka i Czereśniowej!
Uruchomienie zegara i jubileusz 70. lat Stilonu
Zabytkowy zegar gruntownie wyremontowany! W czerwcu znów będzie wskazywał aktualną godzinę!
Park handlowy przy Walczaka w części otwarty! Byliśmy na miejscu!

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x