21 C
Gorzów Wielkopolski
poniedziałek, 25 września, 2023
REKLAMA

Park handlowy przy Walczaka w części otwarty! Byliśmy na miejscu!

REKLAMAspot_img

W budynku po zakładowej straży pożarnej przy Stilonie od wielu miesięcy trwały prace. Powstaje tu park handlowy. Część od strony Lidla została już ukończona. I pierwsze firmy otworzyły swoje sklepy. Trwają prace przy budowie części, która jest dobudowywana do pozakładowych budynków.

W postilonowskie budynki zainwestował gorzowski biznesmen Waldemar Strychanin. Wcześniej prowadził on sieć aptek Strywald, które pod koniec 2019 roku sprzedał sieci Ziko.

Już dziś w nowym parku handlowym przy ul. Walczaka zakupy można zrobić w czterech punktach usługowych: zakładach mięsnych Sobkowiak, cukierni Różycki, punkcie Lotto i pracowni AniMisieŚnią.

Do końca roku powstanie tutaj na powierzchni blisko 2.000 mk. nowoczesny, otwarty całą dobę klubów fitness z siłownią poznańskiej sieci Just GYM. Swojego sklepu natomiast nie otworzy w tej lokalizacji drogeria Hebe. – Umowa nie doszła ostatecznie do realizacji. Prowadzimy jednak rozmowy z branżą kosmetyczną – tłumaczy Waldemar Strychanin.

W powstającym kompleksie są jeszcze wolne lokale. – Do wynajęcia pod pub lub galerię jest 130 mk. w piwnicy, do której wejście prowadzi przez atrakcyjną szklaną zabudowę. W nowo budowanej części na drugim pietrze jest także wolne 800 mk. z przeznaczeniem pod biura. Wszystkich zainteresowanych zachęcam to kontaktu pod nr tel. 600 992 571 – kończy Strychanin.

Wizualizacja wraz z nowo budowaną częścią:

Zdjęcia naszego fotoreportera:

REKLAMAspot_img
Nasi partnerzy
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Inwestycje handlowe
3 2 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x