― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweJest konkretny termin otwarcia całodobowej siłowni na Walczaka! (zdjęcia)

Jest konkretny termin otwarcia całodobowej siłowni na Walczaka! (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

Budowa nowoczesnego przeszklonego, trzykondygnacyjnego budynku tuż za odrestaurowanymi budynkami strażnicy zakładów Stilon przy ul. Walczaka została wreszcie ukończona. Inwestycja miała poślizg, co sprawiało, że otwarcie pierwszego w Gorzowie czynnego całą dobę klubu fitness wraz z siłownią sieci Just GYM było kilka razy przekładane. Przygotowania do otwarcia są już jednak na ostatniej prostej i sieciówka mogła wreszcie podać konkretną datę otwarcia – 12 lipca 2022 roku.

– Prace trwają pełną parą. Termin otwarcia w maju jest jak najbardziej realny, aczkolwiek nie możemy tego obiecać, gdyż nie od nas jest zależne m.in. kiedy budynek zostanie formalnie oddany do użytku. Choć wystąpiły trudności, które doprowadziły do przesunięcia terminów, to nie ma żadnych, które miałyby pogrzebać otwarcie klubu. Dementujemy zatem oficjalnie pogłoski o rzekomej rezygnacji z inwestycji. Klub Just GYM powstanie w Gorzowie i to jest pewne – czytaliśmy pod koniec marca w przesłanej do nas informacji przez Zespół Just GYM.

Majowego terminu nie udało się ponownie dotrzymać. Jednak, jak widać na naszych zdjęciach budynek praktycznie jest już gotowy. Obecnie trwają ostatnie prace wewnątrz przy wykończeniu. Klub fitness wraz z siłownią. który mieści się na dwóch kondygnacjach budynku jest już praktycznie gotowy na przyjęcie klientów. Pozostały ostatnie szlify i skompletowanie kadry pracowników.

Gorzowski fitness klub będzie 24 klubem Just GYM w Polsce i najnowocześniejszym klubem fitness w Gorzowie. Klub będzie czynny 24h dzięki automatyzacji. Wejście do klubu będzie odbywać się poprzez śluzę otwieraną odciskiem palca. Klub będzie miał komfortową przestrzeń treningową na powierzchni niemal 2.000 mkw., w ramach której stworzymy miedzy innymi strefy: cardio, wolnych ciężarów, urządzeń półwolnych, urządzeń izolowanych, HIIT, fight oraz rozbudowaną i świetnie wyposażoną strefę funkcjonalną (crossfit). Dostępne będą oczywiście również szatnie wraz z sanitariatami, a przed budynkiem dla klubowiczów dostępny będzie darmowy parking.

– Członkostwo w naszych klubach nie wiąże się z długoterminowymi umowami jak w przypadku innych sieci, a obowiązuje jedynie miesięczny okres wypowiedzenia członkostwa. Zasadniczo stawiamy na połączenie wysokiej jakości (sprzęt marek premium, duża powierzchnia, ładne wykończenie) z niską ceną członkostwa. Osiągniecie takiego efektu możliwe jest dzięki wspominanej już automatyzacji. Dodatkowo będziemy honorować pakiety takie jak Medicover Sport, Multisport, PZU Sport oraz FitSport i FitProffit – czytamy w przesłanej informacji.

Otwarcie klubu fitness zaplanowano na 12 lipca 2022 roku. Do dnia otwarcia trwa sprzedaż karnetów w promocyjnej cenie.

Przeczytaj też:
W maju ma ruszyć czynna całą dobę siłownia w nowoczesnym budynku przy Walczaka (zdjęcia)
Pierwsza tego typu elewacja w mieście! Robi wrażenie! (zdjęcia)
Nowoczesna bryła zaczyna dominować przy skrzyżowaniu Walczaka i Czereśniowej!
Uruchomienie zegara i jubileusz 70. lat Stilonu
Zabytkowy zegar gruntownie wyremontowany! W czerwcu znów będzie wskazywał aktualną godzinę!
Park handlowy przy Walczaka w części otwarty! Byliśmy na miejscu!

Zdjęcia:

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x