― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaBiznesTargowa 7: Uroczyste otwarcie MAXI ZOO 2 lutego. Jednak już dziś zrobisz...

Targowa 7: Uroczyste otwarcie MAXI ZOO 2 lutego. Jednak już dziś zrobisz zakupy!

― REKLAMA ―spot_img

Nowy pasaż handlowy przy ul. Targowej w starej hali po Ursusie zapełnia się nowymi punktami handlowo-usługowymi. W styczniu otwarty został tutaj drugi w Gorzowie sklep sieci Action. Klientów zaprosił do siebie również market z ofertą dla najmłodszych – Bobas. Teraz nadszedł czas na otwarcie punktu największej w Europie sieci specjalistycznych sklepów z artykułami dla zwierząt – MAXI ZOO.

Sklep prowadzi już sprzedaż. Oficjalnie i uroczyście zostanie otwarty jednak w środę 2 lutego o godz. 9:00. Wtedy też rozpoczną się specjalnie przygotowane promocje.

Maxi Zoo Polska to najpopularniejsza sieć sklepów stacjonarnych z produktami dla zwierząt, należąca do międzynarodowej Grupy Fressnapf, która działa w 11 krajach europejskich. Oferta i filozofia firmy skupia się na zaspokojeniu potrzeb naszych pupili. Od momentu swojego debiutu na polskim rynku w 2012 roku Maxi Zoo nieprzerwanie rozwija swoją działalność, zdobywając zaufanie coraz szerszej rzeszy klientów. Dowodem tego jest otrzymany w grudniu po raz siódmy tytuł „Najlepszy Sklep Stacjonarny” w konkursie Top For Dog 2021.

W sklepach sieci Maxi Zoo nie sprzedaje się zwierząt. Firma uważa, że choć powierzchnia jej sklepów jest największa wśród sklepów dla zwierząt w Polsce, to jednak nadal jest niewystarczająca aby móc zwierzętom zapewnić warunki odpowiednie do ich gatunku, które byłyby zbliżone do warunków panujących w naturze. Za to do sklepów Maxi Zoo można przyjść na zakupy ze swoim podopiecznym, co szczególnie ułatwia wybór różnego rodzaju wyposażenia. Oferta sklepów jest niebagatelna – można w nich znaleźć ponad 6000 produktów w atrakcyjnych cenach oraz regularnie organizowane są dodatkowe promocje.

W pasażu cały czas trwają prace w największym i zarazem ostatnim lokalu, do którego jeszcze w lutym przenieść ma się Komfort z ulicy Piłsudskiego.

Pasaż handlowy przy ul. Targowej ma 5.657 mkw. powierzchni całkowitej na co składa się 3.658 mkw. powierzchni handlowej i 1.999 mkw. powierzchni biurowej na wybudowanej nowej kondygnacji.

Sklep MAXI ZOO otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 20:00. W niedziele handlowe od 10:00 do 20:00.

Przeczytaj też:
Action przy Targowej już otwarty!
Opóźnienia w otwarciach! Action przy Targowej 12 stycznia, TEDi pod koniec miesiąca! (zdjęcia)
Targowa 7: Action 30 grudnia, MAXI ZOO w styczniu! W lutym inwestycja będzie ukończona! (zdjęcia, wizualizacje)
Pierwszy sklep w hali targowej ruszy w grudniu! Całość ma być gotowa do końca lutego 2022!
Sklepy w hali targowej mają ruszyć jeszcze w tym roku (zdjęcia)
W zabytkowej hali po Ursusie powstaje park handlowy!

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x