― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaNieruchomiści_30MagazynyAccolade z pozwoleniem na budowę kolejnej hali przy Szczecińskiej

Accolade z pozwoleniem na budowę kolejnej hali przy Szczecińskiej

― REKLAMA ―spot_img

Urząd Miasta 15 września zatwierdził projekt zagospodarowania terenu oraz projekt architektoniczno-budowlany i udzielił pozwolenie na budowę zespołu obiektów hali przemysłowo-magazynowo-usługowej, wartowni, stacji ładowania samochodów elektrycznych wraz z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu przy ul. Szczecińskiej na terenie dwóch działek o nr 237/18 i 237/23 o łącznej powierzchni 56.315 mkw.

Już w sierpniu 2021 roku na łamach GORZÓW.NEWS informowaliśmy, że inwestor – Accolade nabył obie działki w przetargu organizowanym przez Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefę Ekonomiczną z przeznaczeniem pod budowę kolejnej hali dla Panattoni w ramach Paku Gorzów I. Cena wywoławcza nieruchomości wynosiła wówczas brutto 5.679.930,90 zł.

Działki na których powstać ma kolejna hala.

Panattoni w 2021 roku pozyskało nowego najemcę – operatora logistycznego Fiege, który wynajął w gorzowskim parku 11 tys. mkw. powierzchni co pozwoliło na wybudowanie drugiej hali (o powierzchni blisko 38 tys. mkw.) w ramach Parku Gorzów I przy ul. Szczecińskiej. Następnie w kwietniu 2022 roku Panattoni ogłosiło, że przy ul. Odlewników wybuduje drugi park w Gorzowie z trzema halami o docelowej powierzchni 67 tys. mkw. Inwestycja ruszyła już kilka dni później. Jeszcze w 2022 roku wybudowana została największa z trzech hal o powierzchni 36 tys. mkw. (najemcy to: Yoshi, Deles i Shipman). Następnie ruszyła budowa dwóch mniejszych o powierzchniach blisko 20 tys. mkw. i ponad 12 tys. mkw. Budowa jednak została wstrzymana zimą tego roku i do dziś na placu nic się nie dzieje. Najprawdopodobniej inwestorowi nie udało się do tej porty pozyskać kluczowych najemców powierzchni w tych halach.

Przy ul. Szczecińskiej powstanie trzecia hala w ramach Parku Panattoni Gorzów I.

Skąd więc pomysł rozpoczęcia budowy kolejnej hali przy ul. Szczecińskiej? Odpowiedź na to pytanie dopiero poznamy. Jednak można śmiało zakładać, że hala na którą Accolade otrzymał pozwolenie na budowę będzie większa od pozostałych dwóch budowanych w ramach Parku Gorzów II i być może na tą większą powierzchnie jest już podpisana umowa najmu.

― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img

1 KOMENTARZ

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsza Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Stodi
Stodi
1 miesiąc temu

Ulica przy której jest Park I od kilku dni ma nazwę Logosticzna. Z treści artykułu i zdjęć wynika że kolejna hala ma być budowana na przeciwko Parku I tj. przy ul. Logistycznej w stronę granicy miasta.

1
0
Zostaw komentarz!x