― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweOpóźnienia w otwarciach! Action przy Targowej 12 stycznia, TEDi pod koniec miesiąca!...

Opóźnienia w otwarciach! Action przy Targowej 12 stycznia, TEDi pod koniec miesiąca! (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

Gorzowianie w mediach społecznościowych prześcigają się z podawaniem dat otwarcia nowych sklepów w mieście. Jak się okazuje, często te daty okazują się być błędnymi. Postanowiliśmy sprawdzić, kiedy sklepy rzeczywiście zostaną otwarte.

Drugi sklep sieci Action w Gorzowie otwarty miał zostać 30 grudnia 2021 roku. Tego terminu nie udało się jednak dotrzymać. W internecie od kilku dni można było znaleźć informacje, że sklep otwarty zostanie dziś, czyli tydzień po pierwotnej dacie. Tak też się jednak nie stało i mieszkańcy, którzy zostali wprowadzeni w błąd odbijali się od zamkniętych drzwi na których mogli przeczytać, że zakupy w Action w parku handlowym Targowa 7 będą mogli zrobić dopiero od 12 stycznia. Datę otwarcia potwierdzono nam także w siedzibie spółki, gdzie usłyszeliśmy: – Otwarcie sklepu w Gorzowie przy ul. Targowej jest planowane właśnie na 12 stycznia 2022 roku od godz. 9:00.

W kompleksie przy ul. Targowej w najbliższych dniach otwarte zostaną także dwa inne sklepy, w których trwają ostatnie prace przy zatowarowaniu – zoologiczny MAXI ZOO (pierwszy w Gorzowie tej sieci) i Bobas (przenoszony z ul. Piłsudskiego). W pozostałych boksach także trwają prace. Do końca lutego przeniesie się tutaj również Komfort.

Przy Chemicznej Vorwerk szuka pracowników, TEDi pod koniec stycznia

W otwartym w październiku 2021 roku parku handlowym N-Park przy ul. Chemicznej wciąż zakupów nie zrobimy w trzech lokalach. Dwa z nich mają już swoich najemców, to niemiecka sieć TEDi i Vorwerk, dystrybutor sprzętów gospodarstwa domowego.

– Otwarcie sklepu TEDi nastąpi pod koniec stycznia – powiedziała nam Dorota Beltrani, dyrektor działu komercjalizacji i zarządzania w NAPOLLO, które jest właścicielem N-Parku.

Gotowe jest już biuro firmy Vorwerk, która kompletuje swój gorzowski zespół i w ciągu najbliższych dni powinna otworzyć nowy oddział.

Do wynajęcia w N-Parku pozostał więc jeszcze jeden lokal o powierzchni blisko 160 mkw. Rozmowy z potencjalnymi najemcami trwają. Jeszcze w trakcie planowania inwestycji zakładano, że w jednym z lokali powstanie kawiarnia i wydaje się, że właśnie ostatni wolny lokal idealnie nadaje się pod gastronomię z możliwością ustawiania latem ogródka przed lokalem.

O inwestycji przy Targowej 7 pisaliśmy wielokrotnie:
Targowa 7: Action 30 grudnia, MAXI ZOO w styczniu! W lutym inwestycja będzie ukończona! (zdjęcia, wizualizacje)
Pierwszy sklep w hali targowej ruszy w grudniu! Całość ma być gotowa do końca lutego 2022!
Sklepy w hali targowej mają ruszyć jeszcze w tym roku (zdjęcia)
W zabytkowej hali po Ursusie powstaje park handlowy!

O N-Parku przeczytasz także tutaj:
Przejście od Walczaka do N-Parku będzie możliwe? Przedstawiamy warianty i pytamy!
TEDi dopiero w styczniu. Co z pozostałym terenem N-Parku?
Pierwszy taki paczkomat w Gorzowie! Zasilany zieloną energią
TEDi kolejnym najemcą N-Parku. Od dziś park handlowy otwarty!
N-Park na chwilę przed otwarciem! (zdjęcia i promocje)

Zdjęcia:


2 KOMENTARZE

5 1 głosuj
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsza Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Socz
Socz
1 rok temu

Czyli w budynku przy Pilsudskiego zostanie tylko RTVAGD. Moze jest plan wyburzenia i wybudowania w tym miejscu mieszkaniowki.

Redakcja_GORZOW_NEWS
Administrator
Odpowiedź do  Socz
1 rok temu

RTV Euro AGD przeniosło się z budynku przy Piłsudskiego do N-Parku w październiku 2021 roku. W budynku działa jeszcze do lutego Komfort i salon meblowy VOX. Budynek wraz z działką zostanie najprawdopodobniej sprzedany. Co go czeka dalej? Raczej wyburzenie, a w jego miejscu nowe bloki mieszkalne.

2
0
Zostaw komentarz!x