― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweSklepy w hali targowej mają ruszyć jeszcze w tym roku (zdjęcia)

Sklepy w hali targowej mają ruszyć jeszcze w tym roku (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

Prace remontowe zabytkowej hali przy ul. Targowej trwają od blisko pół roku. Został tu już wymieniony dach, powstaje także dodatkowa kondygnacja. Przed końcem roku mają zostać tu uruchomione pierwsze punkty handlowe.

Hala przy ul. Targowej powstała jeszcze w Landsbergu. Tuż po wojnie stała się częścią Zakładów Mechanicznych Ursus. W latach dziewięćdziesiątych została przebudowana. Odbywały się w niej imprezy targowe. Od kilku lat hala stała jednak pusta. W tym roku miasto pozyskało wreszcie inwestora, który uruchomi w tym miejscu park handlowy.

W hali został już wymieniony dach, kończy się dobudowywanie również nowej kondygnacji. – Dzięki nowej powierzchni na piętrze, która zostanie zagospodarowana pod biura i usługi obiekt stanie się wielofunkcyjny i sprawi, że lepiej zostanie wykorzystany jego potencjał – tłumaczył nam w czerwcu Mateusz Smółkowski, przedstawiciel inwestora.

Od kilku miesięcy trwają też prace nad komercjalizacją obiektu. Inwestor nie informuje jeszcze o firmach, które otworzą w hali swoje punkty usługowe. Nam udało się dowiedzieć, że znajdzie się tu miedzy innymi sklep z panelami, dywanami, podłogami drewnianymi i wykładzinami Komfort i sklep zoologiczny MAXI ZOO.

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x