― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaNieruchomiści_30MagazynyMLP Gorzów: Pierwsza hala rośnie w oczach! Zobaczcie zdjęcia!

MLP Gorzów: Pierwsza hala rośnie w oczach! Zobaczcie zdjęcia!

― REKLAMA ―spot_img

W czerwcu ruszyła budowa parku logistycznego MLP Gorzów na działkach o łącznej powierzchni 110.700 mkw. przy ul. Mosiężnej i Spiżowej. W ramach inwestycji powstaną dwie hale o łącznej powierzchni magazynowej sięgającej 56.700 mkw. Budowa pierwszej hali oznaczonej w projekcie literą B jest już mocno zaawansowana – widać to na naszych zdjęciach. Park logistyczny ma być gotowy wiosną 2024 roku.

Inwestor – MLP Group zawarł już pierwszą umowę najmu w ramach budowanego od podstaw centrum logistycznego MLP Gorzów. Firma Sunrise Medical zamówiła łącznie 9,2 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni. Z tego pomieszczenia produkcyjne i magazynowe zajmą 8,1 tys. mkw. Najemca będzie korzystał również z nowoczesnego 3-kondygnacyjnego biura wyposażonego w windę oraz inne udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością, o łącznej powierzchni 1,1 tys. mkw. Przekazanie zakontraktowanej powierzchni planowane jest w pierwszym kwartale 2024 r.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma W.P.I.P. z Jasina pod Swarzędzem, która na przełomie 2021 i 2022 roku odpowiedzialna była także za budowę blisko 12 tys. mkw. powierzchni magazynowej dla DTLS S.A. przy ul. Złotego Smoka. Po ukończeniu budowy gorzowski park logistyczny MLP będzie oferował łącznie 56,7 tys. mkw. powierzchni magazynowej oraz przeznaczonej pod lekką produkcję i logistykę Big Box.

― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x