― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweTargowa 7: Action 30 grudnia, MAXI ZOO w styczniu! W lutym inwestycja...

Targowa 7: Action 30 grudnia, MAXI ZOO w styczniu! W lutym inwestycja będzie ukończona! (zdjęcia, wizualizacje)

― REKLAMA ―spot_img

Targowa 7 (od adresu pod którym się znajduje), bo tak nazwany został pasaż handlowy, który od ponad pół roku powstaje w poniemieckiej hali tuż obok NoVa Park i ryneczku. Prace dobiegają końca. Pierwszy sklep, tak jak już informowaliśmy zostanie otwarty tu jeszcze w grudniu, a dokładnie w czwartek (tj. 30 grudnia). Wtedy też pierwsi klienci będą mogli zrobić zakupy w drugim w Gorzowie sklepie sieci Action. Kolejny punkt otworzy się już w styczniu, będzie nim sklep zoologiczny MAXI ZOO.

W poniemieckiej hali, która od lat stała pusta wymieniony został dach, wysokość budynku pozwoliła na dobudowanie w środku nowej kondygnacji. – Dzięki nowej powierzchni na piętrze, która zostanie zagospodarowana pod biura i usługi obiekt stanie się wielofunkcyjny i sprawi, że lepiej zostanie wykorzystany jego potencjał – tłumaczył nam w czerwcu Mateusz Smółkowski, przedstawiciel inwestora.

Wejścia do sklepów zlokalizowano od strony ryneczku, który na pobliskim placu odbywa się cztery dni w tygodniu. Każdy ze sklepów będzie miał osobne wejście. Od tej strony zlokalizowane jest również wejście na dobudowane piętro gdzie znajdować się będą biura i usługi.

Otwarcie drugiego w Gorzowie sklepu sieci Action o powierzchni blisko 750 mkw. zaplanowano na czwartek, 30 grudnia o godz. 9:00. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 i w niedziele handlowe w godz. 9:00-20:00.

W parku handlowym swój sklep otworzy również Komfort i Bobas. Oba sklepy zostaną najprawdopodobniej przeniesione z ul. Piłsudskiego.

Powierzchnia całego powstającego obiektu to 5.657 mkw. na co składa się 3.658 mkw. powierzchni handlowej i 1.999 metrów powierzchni biurowej na wybudowanej nowej kondygnacji.

Portal GORZÓW.NEWS dotarł też do wizualizacji inwestycji na wstępnym jej etapie. Możecie je zobaczyć poniżej.

O hali przy ul. Targowej pisaliśmy także tutaj:
Pierwszy sklep w hali targowej ruszy w grudniu! Całość ma być gotowa do końca lutego 2022!
Sklepy w hali targowej mają ruszyć jeszcze w tym roku (zdjęcia)
W zabytkowej hali po Ursusie powstaje park handlowy!

Zdjęcia:

Wizualizacje:

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x