spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaINFOuliceDrugi wjazd na osiedle Europejskie już bez przeszkód?

Drugi wjazd na osiedle Europejskie już bez przeszkód?

spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img

Droga łącząca ulice Myśliborską i Londyńską gotowa była już dziesięć dni temu. Mimo wielkich chęci wykonawcy inwestycji realizowanej na zlecenie firmy Sigma Group nie udało się dopuścić samochodów do ruchu w tym miejscu. Na przeszkodzie stanął wyższy poziom wykonanej z kostki brukowej ulicy Londyńskiej. Zniwelowanie różnicy poziomu ulicy zostało zlecone firmie, która niezwłocznie zabrała się do pracy. Gdy wczoraj byliśmy na miejscu prace trwały w najlepsze, a panowie, którzy na nowo układali kostkę brukową zapewniali nas, że dziś powinni wszystkie prace zakończyć.

O nowym wjeździe na os. Europejskie pisaliśmy w tekście: Jeszcze dziś wjedziemy nową drogą na osiedle Europejskie? (zdjęcia). Wtedy wydawało się, że samochody pojadą po nowej drodze już za chwilę. Jednak kilkanaście dni było potrzebnych na prace przy obniżeniu poziomu ul. Londyńskiej, która wcześniej na małym odcinku niepotrzebnie została podniesiona. Teraz już nic nie powinno przeszkodzie, aby mieszkańcy os. Europejskiego mogli do swoich domu dojeżdżać zarówno zjazdem na rondzie Szczecińskim, jak i Europejskim.

Gorzowianie mieszkający na osiedlu Europejskim od dawna czekali na budowę drugiego wjazdu na osiedle. W budżecie miasta przez wiele lat brakowało środków na wykonanie brakującego odcinka drogi. Wreszcie w tegorocznym budżecie zarezerwowano na tą inwestycję 1,2 mln zł.

Pieniędzy z budżetu nie trzeba było jednak uruchamiać, bo miasto ostatecznie podpisało porozumienie z firmą Sigma Group, która na działce obok kończy budowę restauracji McDonald’s, a za chwilę będzie również stawiać kompleks handlowy wraz ze sklepem Netto. Na mocy tego porozumienia firma Sigma Group wybudowała drogę dojazdową wraz z kanalizacją do własnej działki i dalej do ulicy Londyńskiej.

Przeczytaj także:
Przygotowania do budowy Netto rozpoczęte! McDonald’s przed świętami! (zdjęcia)
Drugi wjazd na os. Europejskie wreszcie w budowie! Rośnie też McDonald’s (zdjęcia)
Budowa restauracji McDonald’s rozpoczęta (zdjęcia)
Przy Myśliborskiej tuż obok drugiego wjazdu na os. Europejskie powstanie Netto i McDonald’s!

Zdjęcia:

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x