spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweBudowa restauracji McDonald’s rozpoczęta (zdjęcia)

Budowa restauracji McDonald’s rozpoczęta (zdjęcia)

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

We wtorek firma ImerCon ogrodziła teren przy ul. Myśliborskiej i rozpoczęła budowę trzeciej w Gorzowie restauracji amerykańskiej sieci barów szybkiej obsługi McDonald’s. Obiekt ma być gotowy już w grudniu.

O budowie restauracji McDonald’s w tej lokalizacji pisaliśmy, jako pierwsi w tekście: Przy Myśliborskiej tuż obok drugiego wjazdu na os. Europejskie powstanie Netto i McDonald’s!

Prace na działce nr 185/7 o powierzchni 0,3387 hektara rozpoczęły się we wtorek. Na zlecenie firmy Sigma Group prace przy budowie restauracji prowadzi specjalizująca się w budowie takich obiektów firma z ImerCon ze Swadzimia.

Działka, na której prowadzone są prace była do tej porty dość charakterystyczna, bo stał na niej słup betonowy, który miał być częścią planowanej w latach 80-tych obwodnicy miasta. Został on już wyburzony.

Budowa amerykańskiej restauracji ma zostać zakończona w grudniu tego roku. Możliwe, że sama restauracja zostanie otwarta jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Na działce obok, miedzy budowaną restauracją McDonald’s, a sklepem Agata Meble powstanie za to sklep duńskiej sieci Netto wraz z kompleksem handlowo-usługowym. Tu inwestorem również jest firma Sigma Group. Rozpoczęcie prac planowane jest na jesień tego roku, a zakończenie na drugi kwartał 2022 roku.

Co ważne inwestor z Katowic (Sigma Group) wybuduje także drugi wjazd na os. Europejskie. Tym samym dojazd do osiedle będzie możliwy także skręcając w ulicę Haską na rondzie Europejskim. Kiedy droga będzie gotowa? Inwestor prace podzielił na dwa etapy. Pierwszy umożliwiający dojazd z ronda do budowanej restauracji ma być gotowy w ciągu miesiąca. Drugi etap łączący ulice Myśliborską z Londyńską ma być zakończony w kwietniu 2022 roku.

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x