― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweDrugi wjazd na os. Europejskie wreszcie w budowie! Rośnie też McDonald's (zdjęcia)

Drugi wjazd na os. Europejskie wreszcie w budowie! Rośnie też McDonald’s (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

Firma Sigma Group wytyczyła i rozpoczęła pierwsze prace przy budowie nowej drogi dojazdowej na osiedle Europejskie! Obok, od połowy sierpnia buduje trzecią w Gorzowie restaurację sieci McDonald’s.

Budowa drugiego wjazdu na osiedle była przekładana wielokrotnie. Gorzowianie mieszkający w tej części miasta skarżą się nieustanie na okropne korki przy wjeździe na osiedle w okolicy ronda Szczecińskiego w godzinach porannych i popołudniowych.

Budowa drugiego wjazdu na wysokości ronda Europejskiego ma odkorkować tę cześć miasta. W budżecie miasta przez wiele lat brakowało środków na wykonanie brakującego odcinka drogi. Wreszcie w tegorocznym budżecie zarezerwowano na tą inwestycję 1,2 mln zł.

W tym roku miasto podpisało jednak porozumienie z firmą Sigma Group, która na działce obok buduje restaurację McDonald’s, a za chwilę będzie również stawiać kompleks handlowy wraz ze sklepem Netto. Na mocy tego porozumienia firma Sigma Group wybuduję drogę dojazdową wraz z kanalizacją do własnej działki i dalej do ulicy Londyńskiej.

Pierwsze prace już się rozpoczęły. Nowa droga została wytyczona. Firma rozpoczęła również niwelowanie terenu. Inwestycje podzielono na dwa etapy. Cześć drogi dojazdowej do nowej restauracji ma być gotowa na przełomie października i listopada. Odcinek łączący ulice Myśliborską i Londyńską zostanie wykonany najpóźniej wiosną 2022 roku.

Od połowy sierpnia trwa natomiast budowa restauracji McDonald’s. Na zlecenie Sigma Group projekt realizuje firma ImerCon, która od wielu lat specjalizuje się w budowie budynków przeznaczonych pod bary szybkiej obsługi. Prace przebiegają tutaj błyskawicznie. Restauracja powinna zostać otwarta jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Przeczytaj także:
Budowa restauracji McDonald’s rozpoczęta (zdjęcia)
Przy Myśliborskiej tuż obok drugiego wjazdu na os. Europejskie powstanie Netto i McDonald’s!

Aktualne zdjęcia z placu budowy:

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x