spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handlowePrzy Myśliborskiej tuż obok drugiego wjazdu na os. Europejskie powstanie Netto i...

Przy Myśliborskiej tuż obok drugiego wjazdu na os. Europejskie powstanie Netto i McDonald’s!

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

Osiedle Europejskie i cała infrastruktura w tej części miasta rozwija się bardzo szybko. Kolejne działki mają swoich nabywców. Dziś już wiadomo, że tuż obok drugiego z trzech docelowych wjazdów z ul. Myśliborskiej na osiedle Europejskie powstanie trzecia w Gorzowie restauracja McDonald’s,a tuż obok niej market sieci Netto.

Obie inwestycje od ponad tygodnia staraliśmy się potwierdzić u źródła. Oficjalnie oba biura prasowe nie chciały się jeszcze wypowiedzieć. Żadne z nich jednak oficjalnie nie zaprzeczyło. Możemy z całą pewnością stwierdzić, że w obu przypadkach inwestycje rzeczywiście powstaną. Zarówno sieć restauracji Mc’Donalds, jak i dyskont spożywczy duńskiej sieci Netto zakupiły działki przy ul. Myśliborskiej i wystąpiły o pozwolenia na przyłączenia.

Trzecia restauracja sieci Mc’Donalds w Gorzowie powstanie na działce nr 185/7 o powierzchni 0,3387 hektara. Działka jest charakterystyczna, bo stoi na niej słup betonowy, który miał być częścią planowanej w latach 80-tych obwodnicy miasta. Zostanie on zapewne wyburzony.

Tuż obok na blisko dwa razy większej działce o nr 185/8 i powierzchni 0.6138 hektara swój szósty sklep w Gorzowie zbuduje duńska sieć dyskontów Netto. Będzie to pierwszy sklep tej sieci w formacie 3.0 w Gorzowie, który charakteryzuje większa przestronność, liczne rozwiązania proekologiczne, lepsze wyposażenie i szersza oferta asortymentowa, obejmująca m.in. szybko rozwijaną markę własną Premieur z wyborem żywności premium. Koncept to przede wszystkim komfortowe przestrzenie, dzięki którym robienie zakupów staje się przyjemniejsze. To także szersza oferta produktów z różnych kategorii, które trafią zarówno do młodszych, jak i starszych konsumentów. Standardem jest duży wybór świeżych warzyw i owoców, produktów bezglutenowych, bezlaktozowych i bezcukrowych, a także zdrowych artykułów z certyfikatem BIO i ECO. Na osoby żyjące „w biegu” czeka strefa z produktami TO GO, oferująca szybkie i świeże przekąski, sałatki oraz soki, a także świeżo parzoną kawę i wypiekane na miejscu pieczywo.

Budowa obu punktów usługowych ma rozpocząć się jeszcze w tym roku.

Do tej pory na osiedlu Europejskim funkcjonowała tylko Biedronka, która obecnie jest remontowana i sklep sieci Żabka. Pod koniec wakacji przy ul. Ryskiej ma zostać otwarty sklep sieci Dino.

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x