― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaEuropejskieVendo Park: Prace fundamentowe. Jest drugi najemca. To sklep cieszący się popularnością!...

Vendo Park: Prace fundamentowe. Jest drugi najemca. To sklep cieszący się popularnością! (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

W listopadzie ubiegłego roku dwie działki między sklepem Agata Meble i dyskontem Netto zostały ogrodzone i rozpoczęły się pierwsze prace budowlane przy budowie parku handlowego Vendo Park. Już informowaliśmy, że jednym z czterech najemców w tym miejscu będzie sieć sklepów odzieżowych Sinsay, należąca do polskiego przedsiębiorstwa odzieżowego LPP. Dziś, jak dowiedział się portal GORZÓW.NEWS do projektu dołączyła holenderska sieć dyskontów niespożywczych Action. Będzie to trzeci sklep tej marki w Gorzowie.

Vendo Park powstaje na dwóch działkach o numerach 185/9 i 362 o łącznej powierzchni 7.475 mkw. Na terenie parku handlowego znajdą się cztery sklepy. Powierzchnia najmu w parku handlowym wyniesie 3.240 mkw. Otwarcie obiektu planowane jest na II kwartał 2023 roku. Choć musimy przyznać, że prace na tym etapie toczą się stosunkowo wolno. Może to wpłynąć na ewentualne opóźnienie otwarcia.

Po ukończeniu budowy supermarketu Netto i Vendo Parku wzdłuż ulicy Myśliborskiej po obu jej stronach będziemy mieli zamknięty ciąg budynków handlowych.

– W Vendo Parku w Gorzowie znajdzie się mix najemców typowy dla naszych obiektów (sklep z elektroniką, odzieżowy, drogeria itp.). Nie możemy jeszcze wskazać konkretnych nazw sklepów – mówił nam w ubiegłym roku Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland. Jednak z informacji jakie udało się nam uzyskać już w listopadzie 2022 roku wiemy, że swój sklep odzieżowy otworzy tu Sinsay. Drugim najemcą będzie natomiast holenderski Action.

W Gorzowie działają już dwa sklepy tej marki. Oba cieszą się sporym zainteresowaniem klientów. Pierwszy został otwarty w październiku 2019 roku w Centrum Handlowym Feeria (wówczas jeszcze Galeria Manhattan), drugi rok temu, dokładnie 12 stycznia 2022 roku w parku handlowym Targowa7.

Action to niespożywczy dyskont, który oferuje 6.000 produktów z 14 kategorii. W tym sklepie znajdziecie m.in. ubrania, kosmetyki, chemię, dekoracje, słodycze, akcesoria biurowe, akcesoria samochodowe i zabawki. Action posiada też ofertę sezonową.

O tej inwestycji pisaliśmy także tutaj:
Budowa Vendo Parku przy Myśliborskiej rozpoczęta! Jakie sklepy? Kiedy otwarcie? (zdjęcia)
Drzewa na działkach pod Vendo Park już wycięte! Obok budowa Netto zbliża się do końca! (zdjęcia)
Przy Myśliborskiej powstanie Vendo Park! Ile i jakie sklepy? (zdjęcia)

Przeczytaj też:
Park handlowy Podmiejska: Kolejna Biedronka rośnie w oczach! (zdjęcia, wizualizacje)
Wiemy jak ma wyglądać park handlowy S1 Gorzów w pawilonie po Tesco! Sprawdziliśmy też, jak duży będzie tu Carrefour! (wizualizacje)
Przy N-Parku już w lutym umyjemy auto
Gorzów Power Center: Ruszyła wycinka i porządkowanie na obszarze ponad 14 hektarów działek pod inwestycję! (zdjęcia)

1 KOMENTARZ

5 1 głosuj
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsza Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Gggggg
Gggggg
4 miesięcy temu

Ble ble bla bla bla bla bla A kiedy otwarcie?

1
0
Zostaw komentarz!x