― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweBudowa Vendo Parku przy Myśliborskiej rozpoczęta! Jakie sklepy? Kiedy otwarcie? (zdjęcia)

Budowa Vendo Parku przy Myśliborskiej rozpoczęta! Jakie sklepy? Kiedy otwarcie? (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

Na łamach GORZÓW.NEWS jako pierwsi informowaliśmy, że na dwóch działkach między sklepami Agata Meble i Netto powstanie park handlowy Vendo Park. We wrześniu inwestor uporządkował teren i wyciął wszystkie przeszkadzające w wykonaniu inwestycji drzewa. Dwa miesiące później teren został ogrodzony i właśnie przystąpiono do prac budowlanych. Nowy obiekt handlowy w mieście ma być gotowy na przełomie maja i czerwca 2023 roku.

Działki pod Vendo Park firma Trei Real Estate Poland zakupiła w maju tego roku. Na terenie parku handlowego znajdą się cztery sklepy. Powierzchnia najmu w parku handlowym wyniesie 3.240 mkw. Otwarcie obiektu lekko się przesunęło i obecnie planowane jest na II kwartał 2023 roku.

Po ukończeniu budowy Vendo Parku wzdłuż ulicy Myśliborskiej po obu jej stronach będziemy mieli zamknięty ciąg budynków handlowych.

– Otrzymaliśmy wszelkie potrzebne pozwolenia i budowa Vendo Parku w Gorzowie właśnie rusza. Potrwa ok. sześciu miesięcy. Otwarcie planowane jest na drugi kwartał przyszłego roku – mówi nam Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

– W Vendo Parku w Gorzowie znajdzie się mix najemców typowy dla naszych obiektów (sklep z elektroniką, odzieżowy, drogeria itp.). Nie możemy jeszcze wskazać konkretnych nazw sklepów – dodaje Wesołowski.

O tym, że jednym z najemców Vendo Parku został Sinsay wiadomo już choćby z ogłoszeń w ogólnopolskich portalach. Firma z dużym wyprzedzeniem rozpoczęła kompletowanie kadry pracowniczej.

Nowy park handlowy powstaje na dwóch działkach o numerach 185/9 i 362 o łącznej powierzchni 7.475 mkw. Tuż obok 20 października otwarty został szósty w mieście market duńskiej sieci Netto. Pierwszy w Gorzowie w formacie 3.0.

O tej inwestycji pisaliśmy także tutaj:
Drzewa na działkach pod Vendo Park już wycięte! Obok budowa Netto zbliża się do końca! (zdjęcia)
Przy Myśliborskiej powstanie Vendo Park! Ile i jakie sklepy? (zdjęcia)

Przeczytaj też:
N-Park przy Chemicznej: Prace budowlane! Czas na rozbudowę? Przejście od Walczaka? (zdjęcia)
Pyszne Pizza: Nowa pizzeria z dowozem w mieście! W weekendy wreszcie zamówisz jedzenie do 2 w nocy!
Budowa parku handlowego S1 Gorzów ruszyła na dobre! Kiedy otwarcie? Ile sklepów? (zdjęcia)
So Coffee w dużym lokalu! W NoVa Park też gorzowska lodziarnia
Carrefour otworzy swój pierwszy supermarket w Gorzowie! Gdzie i kiedy? (zdjęcia)

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x