― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweDrzewa na działkach pod Vendo Park już wycięte! Obok budowa Netto zbliża...

Drzewa na działkach pod Vendo Park już wycięte! Obok budowa Netto zbliża się do końca! (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

W sierpniu, jako pierwsi informowaliśmy, że na na dwóch działkach między budowanym dyskontem Netto a sklepem Agata Meble powstanie Vendo Park Gorzów. Nowy inwestor, jak zapowiadał szybko przystąpił do prac. W ubiegłym tygodniu rozpoczął od sprzątania terenu, by następnie wyciąć wszystkie przeszkadzając w inwestycji drzewa. Zakupy w nowym parku handlowym zrobimy w pierwszym kwartale 2023 roku. Szybciej, bo najprawdopodobniej już w listopadzie otwarty będzie natomiast budowany na sąsiedniej działce supermarket Netto w nowym formacie 3.0.

– Działkę pod Vendo Park zakupiliśmy w maju 2022 roku. Otrzymaliśmy już pozwolenie na budowę i obecnie jesteśmy na etapie prac przygotowawczych do rozpoczęcia realizacji projektu. Na terenie parku handlowego znajdą się cztery sklepy. Powierzchnia najmu w parku handlowym wyniesie 3.240 mkw. Otwarcie obiektu zaplanowaliśmy na I kwartał 2023 roku – mówił nam w sierpniu Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

Tak będzie prezentowała się zabudowa przy ul. Myśliborskiej po ukończeniu prac przy budowie Netto i Vendo Parku.

Na rozpoczęcie prac w miejscu inwestycji nie było trzeba długo czekać. W ubiegłym tygodniu teren został wysprzątany, po czym przystąpiono do wycinki drzew. Tę ukończono w piątek. W najbliższych dniach. Wycięte drzewa zostaną usunięte i inwestor będzie mógł przystąpić do ogrodzenia terenu i pierwszych prac budowlanych.

Po ukończeniu budowy supermarketu Netto i Vendo Parku wzdłuż ulicy Myśliborskiej po obu jej stronach będziemy mieli zamknięty ciąg budynków handlowych.

Na działce obok trwa budowa Netto. Prace są tutaj już na ostatniej prostej. Ich zakończenie planowane jest na 15 października. Co oznaczałoby, że supermarket powinien zostać otwarty najpóźniej w listopadzie. Będzie to szósty sklep tej sieci w Gorzowie. Pierwszy w formacie 3.0, który charakteryzuje większa przestronność, liczne rozwiązania proekologiczne, lepsze wyposażenie i szersza oferta asortymentowa, obejmująca m.in. szybko rozwijaną markę własną Premieur z wyborem żywności premium. Koncept to przede wszystkim komfortowe przestrzenie, dzięki którym robienie zakupów staje się przyjemniejsze. To także szersza oferta produktów z różnych kategorii, które trafią zarówno do młodszych, jak i starszych konsumentów.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z wycinki drzew pod Vendo Park i postęp w budowie supermarketu Netto.

Przeczytaj też:
Co z budową ALDI przy Warszawskiej? (zdjęcia)
Kiedy ruszy budowa parku handlowego Gorzów Power Center?
Park handlowy przy Niepodległości pnie się do góry (zdjęcia)
Przy Piłsudskiego nie tylko ALDI! Wiemy ile sklepów! Kiedy otwarcie? (zdjęcia)
Pasaż Londyńska: Ostatecznie trzy sklepy i garaże (zdjęcia)
Przy Myśliborskiej powstanie Vendo Park! Ile i jakie sklepy? (zdjęcia)
W Netto 3.0 przy Myśliborskiej zakupy zrobimy już w listopadzie? (zdjęcia)

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x