spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweRozpoczęła się budowa nowoczesnego supermarketu Netto przy Myśliborskiej! (zdjęcia)

Rozpoczęła się budowa nowoczesnego supermarketu Netto przy Myśliborskiej! (zdjęcia)

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

O tym, że przy ul. Myśliborskiej powstanie sklep Netto informowaliśmy Was, jako pierwsi już w lipcu ubiegłego roku. Początkowo market miał być gotowy do połowy obecnego roku. Prace przygotowawcze na działce obok powstałej w 2021 roku restauracji McDonald’s ruszyły jeszcze w listopadzie, później jednak przez pół roku nic więcej tu się nie działo. Dopiero z początkiem maja 2022 roku teren został ogrodzony i ruszyły prace budowlane. Nowoczesny, bo w formacie 3.0 supermarket Netto powinien być gotowy jesienią tego roku.

Budowa szóstego w Gorzowie supermarketu Netto duńskiego koncernu Salling Group na działce o nr 185/8 i powierzchni 0.6138 hektara rozpoczęła się z półrocznym opóźnieniem. Będzie to pierwszy sklep tej sieci w formacie 3.0 w Gorzowie, który charakteryzuje większa przestronność, liczne rozwiązania proekologiczne, lepsze wyposażenie i szersza oferta asortymentowa, obejmująca m.in. szybko rozwijaną markę własną Premieur z wyborem żywności premium. Koncept to przede wszystkim komfortowe przestrzenie, dzięki którym robienie zakupów staje się przyjemniejsze. To także szersza oferta produktów z różnych kategorii, które trafią zarówno do młodszych, jak i starszych konsumentów. Standardem jest duży wybór świeżych warzyw i owoców, produktów bezglutenowych, bezlaktozowych i bezcukrowych, a także zdrowych artykułów z certyfikatem BIO i ECO. Na osoby żyjące „w biegu” czeka strefa z produktami TO GO, oferująca szybkie i świeże przekąski, sałatki oraz soki, a także świeżo parzoną kawę i wypiekane na miejscu pieczywo.

Oferta sklepu kierowana będzie głównie do mieszkańców osiedla Europejskiego. Osiedle szybko się rozrasta. Jeszcze pół roku temu mieszkańcy tej części miasta zakupy mogli zrobić jedynie w Biedronce i Żabkach. W listopadzie ubiegłego roku otwarty został przy ul. Ryskiej market Dino, a w wakacje w pasażu przy ul. Londyńskiej uruchomiony zostanie supermarket Stokrotka.

Przeczytaj też:
Przy Myśliborskiej powstanie park handlowy! (zdjęcia)
Trzeci McDonald’s ruszył w Sylwestra! Na czwarty poczekamy
Drugi wjazd na osiedle Europejskie otwarty! McDonald’s jeszcze w tym roku!
Przygotowania do budowy Netto rozpoczęte! McDonald’s przed świętami! (zdjęcia)
Przy Myśliborskiej tuż obok drugiego wjazdu na os. Europejskie powstanie Netto i McDonald’s!

Zdjęcia:

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
5 1 głosuj
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x