spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handlowePrzy Myśliborskiej powstanie park handlowy! (zdjęcia)

Przy Myśliborskiej powstanie park handlowy! (zdjęcia)

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

Na ostatnich dwóch wolnych działkach, między sklepem Agata Meble a mającym w tym roku zostać wybudowanym marketem Netto powstanie kolejny park handlowy! Jego otwarcie planowane jest na przyszły rok.

O tym, że na działkach zlokalizowanych tuż obok ronda Europejskiego powstanie restauracja McDonald’s i market Netto informowaliśmy Was, jako pierwsi w lipcu ubiegłego roku w tekście – Przy Myśliborskiej tuż obok drugiego wjazdu na os. Europejskie powstanie Netto i McDonald’s!

Budowa restauracji McDonald’s zakończyła się w 2021 roku, a pierwszych gości restauracja przyjęła w Sylwestra. Opóźnia się za to budowa marketu Netto. Choć teren pod inwestycję został oczyszczony jeszcze w listopadzie ubiegłego roku, to dalsze prace nie zostały rozpoczęte. Inwestor planował oddanie sklepu w drugim kwartale tego roku. Tak się oczywiście nie stanie. Jednak prace przy budowie marketu mają ruszyć, a inwestycja nie jest zagrożona.

Między nowym wjazdem w osiedle Europejskie (z ronda Europejskiego) a sklepem Agata Meble pozostawały jeszcze wolne dwie działki – o numerach 185/9 i 362 o łącznej powierzchni 7.475 mkw. Z tego co udało się nam ustalić firma Sigma Group wybuduje tutaj kolejny budynek handlowo-usługowy. Informacje te udało nam się potwierdzić w siedzibie firmy.

– Trwają prace projektowe i komercjalizacja planowanego obiektu. W tym momencie nie możemy jednak zdradzić więcej informacji – powiedział nam Sławomir Miłek, kierownik projektu w firmie Sigma Group.

W 2023 roku, po zakończeniu budowy marketu Netto i kolejnego parku handlowego wzdłuż ulicy Myśliborskiej po obu jej stronach będziemy mieli zamknięty ciąg budynków handlowych.

Warto również pamiętać o kończącej się budowie pasażu handlowego przy ul. Londyńskiej, który graniczy działką z tyłem sklepu Agata Meble. Zostaną tu uruchomione cztery sklepy i myjnia samochodowa. Najszybciej klientów zaprosi TEDi. Trwają przygotowania do otwarcia drugiego sklepu tej sieciówki w Gorzowie.

Przeczytaj też:
Budowa pasażu handlowego na os. Europejskim dobiega końca (zdjęcia)
Trzeci McDonald’s ruszył w Sylwestra! Na czwarty poczekamy
Drugi wjazd na osiedle Europejskie otwarty! McDonald’s jeszcze w tym roku!
Przygotowania do budowy Netto rozpoczęte! McDonald’s przed świętami! (zdjęcia)
Przy Myśliborskiej tuż obok drugiego wjazdu na os. Europejskie powstanie Netto i McDonald’s!

Działka na której powstanie park handlowy:


Działka na której wybudowany zostanie market Netto:

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x