― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweBudowa pasażu handlowego na os. Europejskim dobiega końca (zdjęcia)

Budowa pasażu handlowego na os. Europejskim dobiega końca (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

W czerwcu ubiegłego roku, jako pierwsi informowaliśmy, że na działce tuż za sklepem meblowym Agata powstanie pasaż handlowy. Już miesiąc później rozpoczęły się pierwsze prace. Po ośmiu miesiącach budowa zbliżają się do końca. Jeszcze przed wakacjami mają tu zostać otwarte cztery punkty usługowe w parterze i myjnia w piwnicy budynku.

Budynek pasażu jest już praktycznie gotowy. Trwają obecnie prace wykończeniowe na wewnątrz. Za chwilę rozpocznie się również montaż wszystkich instalacji w środku budynku. Przed pasażem trwa budowa drogi dojazdowej i parkingu na 65 samochodów.

W pasażu handlowym znajdą się cztery lokale usługowe. – Jednym z najemców będzie sieć handlowa TEDi. Sklep zostanie otwarty na wiosnę – mówiła nam w styczniu Monika Golec, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w firmie Budnex, która buduje Pasaż Londyńska. Gdy w tym tygodniu dopytywaliśmy w siedzibie firmy Budnex o pozostałe lokale, to usłyszeliśmy, że w tej chwili nic więcej nie mogą nam zdradzić.

W styczniu sugerowaliśmy w tekście – Pasaż Londyńska: TEDi jednym z czterech najemców! Otwarcie na wiosnę! (zdjęcia) – że w pasażu może zostać otwarta pierwsza w Gorzowie należąca do Jeronimo Martins drogeria Hebe. Czy tak się stanie? Zobaczymy, jednak na ten moment wydaje się, że drogeria zostanie jednak otwarta w którejś z dwóch największych galerii handlowych w mieście.

Z nieoficjalnych informacji, które do nas dotarły w pasażu na osiedlu Europejskim swój sklep miałaby otworzyć Stokrotka.

Pawilon handlowy powstaje na działce o powierzchni 4.559 mkw. Powierzchnia użytkowa budynku w kształcie trójkąta wynosi 1.466 mkw.

Przeczytaj też:
Już tylko jeden wolny lokal został w pawilonie handlowym na os. Europejskim (zdjęcia)
Pawilon handlowy przy Londyńskiej będzie podpiwniczony (zdjęcia)
Rozpoczęła się budowa parku handlowego na os. Europejskim! (zdjęcia)
Na osiedlu Europejskim też ma być park handlowy (zdjęcia i wizualizacje)

Zdjęcia:

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x