spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweNa wylocie z miasta za chwilę będzie kolejny dyskont! Jaki? (zdjęcia)

Na wylocie z miasta za chwilę będzie kolejny dyskont! Jaki? (zdjęcia)

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

W Gorzowie trwa prawdziwy bum na otwieranie nowych sklepów. Niepodważalnym liderem w otwieraniu kolejnych placówek jest Biedronka. W ciągu ostatniego roku w mieście przybyły trzy nowe dyskonty tej sieciówki. Kolejne dwa powstają przy ul. Kasprzaka i Walczaka. Jak się okazuje lista na tych lokalizacjach się nie kończy. Budynek pod kolejną Biedronkę jest stawiany od dwóch miesięcy na działce tuż przy węźle drogi ekspresowej S3 Gorzów Północ.

W ostatnim czasie dyskonty Biedronka zostały otwarte przy ul. Niepodległości (grudzień 2022 r.), ul. Podmiejskiej (czerwiec 2023 r.) i ul. Koniawskiej (wrzesień 2023 r.).

W trakcie budowy obecnie są kolejne trzy sklepy. Pierwszy przy ul. Kasprzaka na działce tuż za otwartą w lipcu ubiegłego roku restauracją McDonald’s. Drugi przy ul. Walczaka w ramach Parku Handlowego Silwana. I trzeci właśnie na działce przy ul. Kołobrzeskiej tuż obok węzła S3 Gorzów Północ.

Budynek pod Biedronkę między ul. Kołobrzeską i Szczecińska powstaje na trzech działkach o nr 235/4, 235/3, 374/1 i łącznej powierzchni 6.639 mkw.

Będzie to jedna z najmniejszych Biedronek w mieście o kubaturze 3.784 mkw. Wielkością podobna do tej w Kłodawie przy placu 700-lecia. Nastawiona głównie na mieszkańców gminy Lubiszyn. Nowy dyskont ma zostać otwarty na przełomie marca i kwietnia 2024 roku.

Remonty istniejących Biedronek

Jeronimo Martins Polska S.A. na przełomie września i listopada tego roku wystąpiła do Urzędu Miasta z trzema wnioskami o wyrażenie zgody na przebudowę dyskontów przy ul. Popławskiego (wydana pozytywna decyzja), Olimpijskiej (w trakcie rozpatrywana) i Okólnej (w trakcie rozpatrywania).

O otwarciach Biedronek pisaliśmy w tekstach:
Pierwsza Biedronka na Zakanalu już otwarta!
Przy Podmiejskiej dziś otwarcie nowej Biedronki. To już 15. dyskont tej sieci w mieście! (zdjęcia)
Biedronka przy Niepodległości już otwarta! Budowa parku handlowego trwa! (zdjęcia)

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x