spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handlowePierwsza Biedronka na Zakanalu już otwarta!

Pierwsza Biedronka na Zakanalu już otwarta!

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

Zgodnie z naszymi informacjami Biedronka przy Trasie Nadwarciańskiej została otwarta we wrześniu. A dokładnie w czwartek, 21 września. Jest to pierwszy dyskont Biedronka w tej części miasta. Zadowolenia z otwarcia sklepu nie ukrywali wczoraj mieszkańcy pobliskich budynków. – Wreszcie mamy sklep blisko domu. Wcześniej chcąc zrobić zakupy w Biedronce trzeba było jechać do centrum, a nie każdy ma samochód – mówiła nam wczoraj wieczorem pani Tarasa.

Otwarta wczoraj Biedronka na działce między Trasą Nadwarciańską, a ul. Koniawską (z wjazdem właśnie z tej ulicy) jest 16. sklepem tej największej w Polsce sieci dyskontów. Nowy sklep powierzchniowo jest największy ze wszystkich obecnych w Gorzowie. Obecnie na terenie miasta w budowie są dwie kolejne Biedronki. Pierwsza przy ul. Kasprzaka na działce tuż za otwartą w lipcu ubiegłego roku restauracją McDonald’s. Druga przy ul. Walczaka w ramach Gorzów Power Center.

Budowane obecnie Biedronki powstają w najnowszym koncepcie 3.0, który wyróżnia się szerokimi alejkami. W sklepach wyznaczono strefy, które mają przyciągnąć uwagę klienta na dłużej. W nowych sklepach Biedronki pojawiają się tradycyjne lady, które zyskały atrakcyjniejszy wygląd. Sprzedaż mięsa i wędlin ze stoiska testowana była przez dyskontera na niewielką skalę już w 2014 r., potem projekt zaniechano ze względu na kanibalizację sprzedaży mięsa i wędlin w opakowaniach, jednak w ostatnich latach tradycyjne lady reaktywowano i wdrażano w wielu modernizowanych lub dopiero otwieranych Biedronkach. Biedronka 3.0 wyposażona jest także w stoisko z odpiekanym pieczywem, które zyskało nową odsłonę.

Na parking Biedronki wjedziemy ul. Koniawską (jadąc od strony centrum).
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x