spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaGórczynBiedronka przy Niepodległości już otwarta! Budowa parku handlowego trwa! (zdjęcia)

Biedronka przy Niepodległości już otwarta! Budowa parku handlowego trwa! (zdjęcia)

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

W ostatni dzień 2022 roku została otwarty 14. dyskont Biedronka w Gorzowie. Sklep zlokalizowany jest przy ul. Niepodległości w powstającym parku handlowym tuż obok salonu meblowego Bodzio. Na razie do sklepu dotrzemy specjalnie wyznaczoną tymczasową drogą prowadzoną przez plac budowy. Sam park handlowy wraz z parkingiem ma być gotowy w I kwartale 2023 roku. Jak wygląda nowa Biedronka i powstający park handlowy zobaczycie na naszych zdjęciach poniżej.

Biedronka została wybudowana w ramach powstającego od czerwca tego roku parku handlowego na dwóch działkowych o numerach 806/3 i 2274/2 i łącznej powierzchni 9.800 mkw. Obiekt składa się z dwóch oddzielnych pawilonów usytuowanych w kształcie litery L. Budowa pierwszego skierowanego wejściem do ul. Niepodległości dobiegła końca. To właśnie w nim został otwarty sklep spożywczy Biedronka. W drugim usytuowanym czołem w kierunku ul. Górczyńskiej znajdzie się miejsce dla czterech sklepów. Wiadomo już, że najemcami będą KiK i Totalizator Sportowy. Obecnie trwa komercjalizacja pozostałej wolnej powierzchni (około 1.200 mkw.).

Biedronka została otwarta dziś o godz. 6:00 i zakupy w Sylwestra będzie można tu zrobić do godz. 19:00. Co ważne przy sylwestrowych zakupach trzeba zaznaczyć, że dyskont nie uzyskał jeszcze pozwolenia na sprzedaż alkoholu. Tego na półkach więc nie znajdziemy.

Nowo otwarta placówka Biedronki, to sklep w formacie 3.0, charakteryzujący się odświeżoną organizacją sali sprzedaży oraz ekologicznymi rozwiązaniami, takimi jak oświetlenie LED i urządzenia chłodnicze, w których zastosowano przyjazny dla środowiska naturalny gaz CO2.

– Biedronka chce być jak najbliżej klientów w całej Polsce. Otwieramy nowe placówki odpowiadające na lokalne potrzeby, w których klienci będą mogli wykonać codzienne zakupy. Od zawsze jednym z naszych najważniejszych celów pozostaje zapewnienie dostępu do produktów doskonałej jakości w codziennie niskich cenach jak największej liczbie klientów – mówi nam Paweł Stolecki, dyrektor makroregionu w sieci Biedronka.

Biedronka przy ul. Niepodległości jest 14. sklepem tej sieci w Gorzowie. Już wiadomo, że powstaną dwa kolejne dyskonty Biedronka zlokalizowane w parkach handlowych przy ul. Walczaka i Podmiejskiej.

Więcej o inwestycji przeczytać i zobaczyć na zdjęciach i wizualizacjach możesz także w naszych innych tekstach:
Kiedy otwarcie parku handlowego Niepodległości? (zdjęcia)
Park handlowy Niepodległości: Są pierwsi najemcy!
Park handlowy przy Niepodległości pnie się do góry (zdjęcia)
Wiemy, jak będzie wyglądał park handlowy z Biedronką przy Niepodległości! (wizualizacje, zdjęcia)
Przy Niepodległości ruszyła budowa Biedronki wraz z pasażem handlowym! (zdjęcia)

Przeczytaj też:
Stokrotka w ORBI otwarta! Przebudowa zakończona. Jakie inne sklepy? (lista sklepów, zdjęcia)
Przebudowa pawilonu po Komforcie zakończona! Co tu jeszcze będzie? (zdjęcia)
Budowa Gorzów Power Center ma ruszyć wiosną. Czy tak się stanie?

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
5 1 głosuj
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x