― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaNieruchomiści_30Inwestycje mieszkanioweNa terenie dworca PKS będą bloki! Jest wniosek o pozwolenie na budowę

Na terenie dworca PKS będą bloki! Jest wniosek o pozwolenie na budowę

― REKLAMA ―spot_img

Już w lipcu ubiegłego roku informowaliśmy na łamach GORZÓW.NEWS, że teren placu manewrowego wraz z budynkiem dworca PKS zostanie sprzedany deweloperowi, który chce w tym miejscu postawić budynki wielorodzinne. Nasze informacje potwierdziły się kilka miesięcy później. W grudniu 2022 roku władze PKS poinformowały, że atrakcyjną działkę sprzedały. Równocześnie dowiedzieliśmy się, że autobusy do momentu przejęcia działek przez nowego właściciela nadal będą mogły tu parkować. Ten czas może właśnie dobiegać końca, bo inwestor wystąpił właśnie do Urzędu Miasta z wnioskiem o pozwolenie na budowę.

Gorzowski PKS sprzedał w ubiegłym roku dwie działki o nr 2645/1, 2644 i łącznej powierzchni 16.644 mkw. poznańskiemu deweloperowi WEST-BUD I sp. z o.o., sp.k. Nowy właściciel wystąpił na początku października z wnioskiem do Urzędu Miasta o wydanie pozwolenia na budowę zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych w zabudowie pierzejowej i wolnostojących z nieuciążliwymi usługami oraz garażami wielostanowiskowymi w parterach.

Działki o nr 2645/1, 2644 i łącznej powierzchni 16.644 mkw.

Nie wiadomo, czy inwestor przejmie swój teren i przystąpi do budowy, jak tylko otrzyma zezwolenie na budowę. W Mieście poznańska firma posiada już inne działki na których chciała realizować inne przedsięwzięcia. Mimo, że zezwolenie na budowę otrzymała już kilka lat temu, to do żadnych prac budowlanych nie doszło. Jak będzie tym razem? O inwestycję chcieliśmy zapytać dewelopera jednak nie udało nam się z nim skontaktować. Do tematu będziemy jeszcze wracać.

To jak inwestor chce zagospodarować działki kupione od gorzowskiego PKS-u widać na powyższym projekcie.

Przeczytaj też:
Dworzec PKS wraz z placem sprzedany! Miasto już szykuje nowe miejsce postoju autobusów!
Dworzec PKS zostanie zlikwidowany! Ogromna działka będzie sprzedana! Co tu powstanie? (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x