― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaRozrywkaGaleria Askana zaprasza na swoje 16-te urodziny

Galeria Askana zaprasza na swoje 16-te urodziny

― REKLAMA ―spot_img

– Nasze urodziny to wyjątkowa okazja, na którą przygotowaliśmy wiele ciekawych atrakcji – zapowiada Galeria Askana.

29 września rozpocznie się urodzinowa akcja z nagrodami, w której klienci będą mogli otrzymać askanowe czekoladki jako nagrody gwarantowane, ale jednocześnie będą mogli wziąć udział w zabawie i wygrać jedną z 16 nagród dodatkowych. Wśród nich: hulajnoga elektryczna, telewizor 32’, dwie hulajnogi miejskie, odkurzacz bezworkowy, dwa grille elektryczne, dwa blendery kielichowe, 3 pary słuchawek bezprzewodowych, 3 elektroniczne notatniki i interaktywna zabawka – robot.

– 16-te urodziny Galerii Askana świętujemy z mieszkańcami. To oni towarzyszą nam w naszej kilkunastoletniej podróży – jako klienci, niejednokrotnie również lokalni najemcy. To święto całej galerii, każdego sklepu, każdego właściciela i pracownika, którzy z Askaną związani są na co dzień, gro z nich od 16-tu lat. Ceniąc sobie nasze relacje, przygotowaliśmy niespodzianki, które zawsze cieszą się zainteresowaniem naszych klientów – podkreśla Anna Sip, dyrektor marketingu Galerii Askana.

30 września poza akcją nagradzającą klientów za zakupy, przygotowaliśmy również szereg urodzinowych atrakcji. Zgromadzeni klienci będą mogli skosztować jednej z babeczek z naszego urodzinowego tortu babeczkowego. Do dyspozycji klientów będzie fotobudka 360 stopni, która pozwala na stworzenie niezapomnianej pamiątki i wykorzystanie jej np. na swoich kanałach social media. Ponadto przygotowaliśmy ukochane przez dzieci: malowanie buziek, balonowe postacie, brokatowe tatuaże, popcorn, watę cukrową i warsztaty kreatywne dla dzieci polegające na tworzeniu urodzinowej kartki dla Askany.

O Galerii Askana pisaliśmy także tutaj:
Jak zmieni się Askana po sprzedaży? Sprawdzamy! (zdjęcia)
Galeria Askana ma nowego właściciela!

― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x