― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweGaleria Askana ma nowego właściciela!

Galeria Askana ma nowego właściciela!

― REKLAMA ―spot_img

CREAM Property Advisors, doświadczony i wieloletni Asset Manager zadbał o pozyskanie nowego inwestora dla niemal 16-to letniego projektu. To znacząca transakcja na rynku centrów handlowych i gorzowskim rynku nieruchomości. Nowym inwestorem Galerii Askana jest POLPROP 4 Sp. z o.o, na czele której stoi irlandzki inwestor John Patchell. To wspólnie z nim, CREAM Property Advisors jako Asset Manager, realizuje opracowaną strategię z pełnym zakresem usług takich jak: komercjalizacja, zarządzanie nieruchomością, księgowość, a także marketing.

Inwestycja to ważny krok w rozwoju Galerii Askana, który pozwoli na zwiększenie i wykorzystanie potencjału tego klimatycznego i oryginalnego projektu. John Patchell od 2004 roku jest inwestorem nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych w Polsce i w innych krajach. Był również właścicielem “The OldStorehouse Bar & Restaurant” w Dublinie.

– W Galerii Askana zauroczyła mnie doskonała lokalizacja, wyjątkowy design i jej ponadczasowość. To miejsce stworzone z myślą o mieszkańcach Gorzowa, dlatego jestem otwarty na współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami, aby mogli oni realizować z nami swoje marzenia. Nie mogę doczekać się współpracy z najemcami i naszych wspólnych działań. Askana to miejsce będące integralną częścią społeczności miasta. Chcę, aby każdy mieszkaniec Gorzowa i okolic czuł się w Askanie, jak u siebie. Cieszę się, że strategię rozwoju centrum będę realizował z tak doświadczonym Asset Managerem jakim jest CREAM Property Advisors – mówi sam właściciel John Patchell.

– Bardzo nas cieszy perspektywa zmian pod okiem nowego Inwestora, który planuje szereg prac związanych z modernizacją i odświeżeniem wnętrz Galerii Askana, nie tracąc przy tym jej wyjątkowego charakteru i klimatu. Wszystko, by podążać z nurtem czasu i dostosować się do zmieniających się potrzeb odwiedzających. Rozpoczęto już część prac związanych z renowacją istniejących powierzchni. Architekci pracują również nad kompleksowym remodelingiem istniejącego wystroju galerii. Jestem przekonany, że mieszkańcy Gorzowa i okolic, dla których Askana jest centrum miasta i miejscem zakupów i spotkań, będą z niecierpliwością wyczekiwać zmian w centrum. Od lat działamy blisko lokalnej społeczności i nadal będziemy prowadzić wiele działań skierowanych właśnie do niej. W trakcie niemal 16-tu lat istnienia, Askana stała się silnym punktem na mapie miasta. Myślisz Gorzów – myślisz Askana – mówi natomiast Bartosz Augusiak, dyrektor Galerii Askana.

Galeria Askana to projekt cieszący się zaufaniem zarówno wśród klientów, jak i najemców. W obiekcie obecne są najlepsze polskie oraz międzynarodowe marki takie jak m.in.: Biedronka, Media Expert, H&M, Ochnik, Vistula, Bytom, Kazar, Apart, Vision Express, Douglas, Solar i wiele innych oraz 5 salowe Kino Helios. Tylko w ostatnim miesiącu na przedłużenie umów zdecydowali się: Empik, CCC, New Yorker. Trwają również zaawansowane rozmowy na temat poszerzenia oferty gastronomicznej galerii.

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x