― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje mieszkanioweZaglądamy na osiedle Słowiańskie Pod Trzema Dębami. Już we wrześniu klucze do...

Zaglądamy na osiedle Słowiańskie Pod Trzema Dębami. Już we wrześniu klucze do mieszkań odbiorą tu pierwsi mieszkańcy! (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

Osiedle Słowiańskie Pod Trzema Dębami, to trzy podpiwniczone bloki z lokalami usługowymi w parterach, otoczone obszernym parkingiem. Ogromnym atutem inwestycji jest jej usytuowanie w zachodniej części miasta w ramach nowej koncepcji zagospodarowania pięknych, zielonych terenów po dawnym poligonie wojskowym. Lokalizacja terenów sąsiadujących bezpośrednio z miastem w połączeniu z ich wyjątkową strukturą przyrodniczą stanowią niezwykle interesującą propozycję mieszkaniową. Budowa, która rozpoczęła się na dobre w 2020 roku dobiega właśnie końca. Pierwsi lokatorzy klucze do swoich mieszkań mają otrzymać we wrześniu tego roku.

Osiedle zlokalizowane w pobliżu terenów zielonych z Trasą Siedmiu Wzgórz, basenów i lodowiska Słowianki, nowej hali widowiskowo-sportowej, tras biegowych i rowerowych, stadionu i boisk piłkarskich sprzyja i wręcz zachęca do aktywności fizycznych. Dokładna lokalizacja osiedla, to ul. Węgierska (wjazd na osiedle ul. Litewską) – tereny pomiędzy kompleksem sportowym Słowianka i ul. Myśliborską.

Inwestycja Pod trzema Dębami, to trzy budynki pięciokondygnacyjne. Na podwyższonych parterach znajdują się mieszkania z ogródkami. Piętra pierwsze i drugie zawierają mieszkania jednopoziomowe o metrażach od 33 do 66 metrów kwadratowych, z możliwością łączenia mieszkań i powiększania powierzchni. Kondygnacje trzeciego piętra to mieszkania z antresolami, z powierzchniami sięgającymi ponad 100 metrów kwadratowych. Każda klatka schodowa wyposażona jest w cichobieżne windy elektryczne. Budynki mają funkcje mieszkalne z usługami w parterach. Na zmotoryzowanych czeka 185 naziemnych stanowisk postojowych. Dla chętnych inwestor przygotował również komórki lokatorskie w podziemiach budynków.

Osiedle Słowiańskie – Pod Trzema Dębami

Całe osiedle będzie monitorowane, a mieszkańcy będą mieli dostęp do obrazu z kamer.

Do nowego osiedla dojedziemy ul. Litewską, którą deweloper buduje przy współpracy z Urzędem Miasta. W obecnym etapie powstaje odcinek drogi wraz z kanalizacją deszczową o długości 463 metrów. Obok samej ulicy budowany jest ciąg pieszo-rowerowy. Nie zapomniano również o oświetleniu. Inwestycja jest już na ukończeniu. Pozostało jedynie ułożenie asfaltu.

Najnowsze zdjęcia z placu budowy można zobaczyć poniżej.

Osiedle Słowiańskie w katalogu inwestycji mieszkalnych GORZÓW.NEWS:
Mój Dom: Osiedle Słowiańskie

Przeczytaj też:
Przy Wąskiej widać już zarys pierwszego budynku. Mamy wizualizacje osiedla! (zdjęcia)
Ceny mieszkań na rynku wtórnym rosną. Choć nadal są jednymi z najtańszych w kraju!
U zbiegu Borowskiego i Dąbrowskiego będą mogły powstać bloki wielorodzinne (zdjęcia)
Park Wyszyńskiego: W sprzedaży jeszcze cztery dwupoziomowe apartamenty! Zobaczcie wizualizacje! Niczym willa w tropikach!

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x