― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje mieszkaniowePrzy Wąskiej widać już zarys pierwszego budynku. Mamy wizualizacje osiedla! (zdjęcia)

Przy Wąskiej widać już zarys pierwszego budynku. Mamy wizualizacje osiedla! (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

Na Zamościu, tuż obok II Liceum Ogólnokształcącego powstaną cztery budynki mieszkalne. Prace przy pierwszym z nich sięgają już ostatniej kondygnacji. Za inwestycję przy ul. Wąskiej odpowiada firma Efekt. Pierwsze mieszkania mają być tu gotowe w listopadzie tego roku.

Inwestycja powstaje na działce o nr ew. 562/22 i powierzchni 7.921 mkw. Zlokalizowane będą tutaj cztery budynki o wysokości czterech kondygnacji mieszkalnych z piwnicami. Prace podzielono na dwa etapy. Etap pierwszy to budynki mieszkalne wielorodzinne nr 1 i nr 2 usytuowane równolegle do południowej granicy działki i będą przylegały do siebie ścianami szczytowymi. W piwnicy budynków zlokalizowane będą garaże indywidualne z wjazdami od strony elewacji południowej oraz pomieszczenia gospodarcze i techniczne. Budynki będą tworzyły prostokąt z dachami skośnymi dwuspadowymi.

Układ nowego osiedla wielorodzinnego budowanego przy ul. Wąskiej.

Prace przy pierwszym budynku są już mocno zaawansowane. Obecnie powstaje ostatnia jego kondygnacja. Realizacja drugiego budynku jest na wstępnym etapie. Tutaj powstają garaże na poziomie piwnic.

Drugi etap zakłada budowę identycznych budynków nr 3 i 4. Te usytuowane będą równolegle do północnej granicy działki i będą przylegały do siebie ścianami szczytowymi. W piwnicy budynków podobnie, jak w dwóch pierwszych budynkach znajdą się garaże z wjazdami od strony elewacji południowej.

Na terenie działki, w jej południowo-wschodnim narożniku deweloper zaplanował plac zabaw położony w dużym oddaleniu od okolicznych ulic miejskich oraz teren rekreacyjny. Powstaną tu też miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Budowane tutaj mieszkania mają od 35 do 55 mkw. Pierwszy z budynków ma być gotowy w listopadzie tego roku. Cała inwestycja ma się natomiast zakończyć w 2025 roku.

Inwestor udostępnił wizualizacje powstającej inwestycji, które można zobaczyć poniżej.

Przeczytaj też:
Ceny mieszkań na rynku wtórnym rosną. Choć nadal są jednymi z najtańszych w kraju!
U zbiegu Borowskiego i Dąbrowskiego będą mogły powstać bloki wielorodzinne (zdjęcia)
Park Wyszyńskiego: W sprzedaży jeszcze cztery dwupoziomowe apartamenty! Zobaczcie wizualizacje! Niczym willa w tropikach!

1 KOMENTARZ

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsza Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Dro
Dro
2 miesięcy temu

Udanej przeprawy przez most w godzinach szczytu, życzę przyszłum mieszkańcom

1
0
Zostaw komentarz!x