― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handlowePrzy rondzie Gdańskim będzie market! Dwa tej sieci są już w Gorzowie!

Przy rondzie Gdańskim będzie market! Dwa tej sieci są już w Gorzowie!

― REKLAMA ―spot_img

Na pięciu działkach przy ul. Walczaka tuż przed rondem Gdańskim jadąc od strony centrum zostanie wybudowany kolejny market. Inwestor wystąpił właśnie do Urzędu Miasta z wnioskiem o pozwolenie na budowę.

Na pięciu działkach o numerach 2205/1, 229/10, 228/3, 229/9, 228/2 i łącznej powierzchni 16.061 mkw. przy ul. Walczaka powstanie kolejny market polskiej sieci Dino. W granicach miasta działają obecnie dwa. Pierwszy przy osiedlu Europejskim na ul. Ryskiej. Drugi na Zakanalu przy ul. Koniawskiej. Kolejne zlokalizowane są w Wawrowie, Kłodawie, Chwalęcicach, Baczynie, Ciecierzycach, Deszcznie i Krasowcu.

29 czerwca do Urzędu Miasta wpłynął wniosek o wydanie pozwolenia na budowę. Jeśli we wniosku nie ma błędów i nie będzie trzeba go uzupełniać, to spółka Dino powinna otrzymać pozwolenie jeszcze w wakacje. Wtedy prace budowlane będą mogły ruszyć jesienią.

To na tych pięciu działkach o łącznej powierzchni 16.061 mkw. wybudowany zostać ma market.

W czerwcu ubiegłego roku w tekście – Działki inwestycyjne: Pięć ciekawych działek na terenie Gorzowa! (zdjęcia) zaprezentowaliśmy działkę przy ul. Walczaka, jako wartą rozpatrzenia pod inwestycję. Jak widać podobnego zdania był marketowy gigant.

Dino to polska sieć średniej wielkości supermarketów. Powierzchnia sali sprzedaży większości sklepów wynosi 400 mkw. Każdy sklep oferuje klientom ok. 5 tys. pozycji asortymentowych, w większości produktów pod znanymi markami oraz produktów świeżych, a także posiada stoisko mięsne z obsługą. Sieć Dino liczy już 2272 sklepy.

– Ekspansja geograficzna pozostaje jednym z naszych najważniejszych priorytetów. Choć w 2022 r. nieznacznie skorygowaliśmy w dół krótkoterminowe plany dotyczące wydatków inwestycyjnych, tak by lepiej przygotować firmę do funkcjonowania w bardziej wymagającym otoczeniu ekonomicznym, to zapotrzebowanie konsumentów na sklepy w formacie Dino, które widzimy przy okazji każdego nowego otwarcia utwierdza nas w przekonaniu o dużym potencjale dalszego rozwoju naszej sieci – mówi Michał Krauze, członek zarządu Dino Polska.

Warto również przypomnieć, że market Dino ma również powstać przy ul. Kostrzyńskiej. Tu w październiku 2022 roku Dino wystąpiło do urzędu z wnioskiem o zmianę pozwolenia na budowę wydanego w marcu 2019 r. Spóka wzywana była do uzupełnienia dokumentacji. Następnie 27 grudnia 2022 roku postępowanie zostało zawieszone. Do dziś nic w tej sprawie się nie zmieniło. Sama działka została uporządkowana o czym informowaliśmy w tekście – Przy Kostrzyńskiej rozpoczęły się prace przygotowawcze pod budowę marketu spożywczego (zdjęcia)

O dwóch działających marketach Dino w Gorzowie przeczytasz także tutaj:
Nowy market przy Koniawskiej na Zakanalu prawie gotowy! Jaka sieć? Kiedy otwarcie? (zdjęcia)
Serial z Dino zakończony! Zakupy zrobimy już w tę sobotę!

Przeczytaj też:
S1 przy Górczyńskiej już wygląda lepiej niż na wizualizacjach! Sami zobaczcie! (zdjęcia)
Kiedy rozpocznie się budowa ALDI przy Warszawskiej?
Vendo Park już po dniu otwarcia. Byliście? Wybieracie się? (zdjęcia)
Czytelnik: Co z budową parku handlowego przy Walczaka? Miała ruszyć wiosną… Sprawdziliśmy!
Burger King wraca do Gorzowa po ponad 20. latach! Gdzie będzie restauracja? (zdjęcia)

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x