― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweBurger King wraca do Gorzowa po ponad 20. latach! Gdzie będzie restauracja?...

Burger King wraca do Gorzowa po ponad 20. latach! Gdzie będzie restauracja? (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

W lutym na łamach GORZÓW.NEWS informowaliśmy jako pierwsi, że Pizzeria O.K. przy ul. Warszawskiej będzie musiała zostać zamknięta. Powodem zamknięcia było wypowiedzenie umowy przez właściciela lokalu – Burger Kinga, który wybudował i prowadził swoją restaurację w tym miejscu w latach 1998-2000. Zimą właściciel miał w planach wynajęcie lokalu szwedzkiej sieci fast food MAX Burgers! Te plany mocno się jednak zmieniły!

Wypowiedzenie umowy najmu Pizzerii O.K. nie zostało cofnięte. Jednak lokal nie zostanie zamknięty z końcem tego miesiąca, jak to początkowo miało się stać. Lokal będzie ostatecznie czynny do końca wakacji lub pierwszych dni września. Później lokal przejmie właściciel i go przebuduje! Nie zostanie tu otwarty MAX Burgers! Zamiast szwedzkiej sieci będzie tu ponownie po blisko 24. latach Burger King!

Jesienią ubiegłego roku Burger King podpisał umowę z nowym operatorem – McWin i zapowiedział otwarcie w Polsce nowych placówek – plan to 200 lokali. Jeden z nich zlokalizowany będzie właśnie w Gorzowie przy ul. Warszawskiej.

– Ogłosiliśmy plany rozwoju marki Burger King w całej Polsce wspólnie z firmą McWin, występującą w charakterze nowego master-franczyzobiorcy – mówi David Shear, prezes Burger King International Markets. – Postrzegamy ten projekt jako ważną część większego planu ekspansji w Europie Środkowo-Wschodniej, która umożliwi nam promowanie naszej marki i serwowanie naszych pysznych posiłków większej liczbie klientów niż kiedykolwiek – dodaje.

Założona w 1954 roku marka Burger King to sieć restauracji fast food serwujących hamburgery. Burger King działa w ponad 19 tys. lokalizacjach w ponad 100 krajach na całym świecie, w tym w 33 krajach Europy.

Nowe restauracje Burger King będą wyposażone w cyfrowe ekrany składania zamówień oraz możliwość zamawiania dań mobilnie, jednocześnie zachowana będzie obsługa przy stoliku i system dostaw.

– Będziemy kłaść szczególny nacisk na poprawę działań w zakresie cyfryzacji i zrównoważonego rozwoju marki w Polsce – deklaruje założyciel McWin Henry McGovern.

Obecnie najbliżej Gorzowa zjemy w restauracji Burger King w Szczecinie i w Poznaniu. Gorzowski Burger King powinien zostać otwarty jeszcze w tym roku. Będzie pierwszym w woj. lubuskim.

Przeczytaj też:
Pizzeria O.K. przy Warszawskiej będzie musiała zostać zamknięta! Powstanie tu sieciowy fast food!
Niemiecki gigant otworzy swój sklep w Gorzowie! (zdjęcia)
Nowy park handlowy zostanie otwarty w tym tygodniu! Kiedy dokładnie? (sklepy, promocje)

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x