― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweNowy market przy Koniawskiej na Zakanalu prawie gotowy! Jaka sieć? Kiedy otwarcie?...

Nowy market przy Koniawskiej na Zakanalu prawie gotowy! Jaka sieć? Kiedy otwarcie? (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

Przy ulicy Koniawskiej tuż za stacją paliw Orlen (jadąc od centrum) od kwietnia tego roku trwa budowa marketu Dino. Prywatna inwestycja dobiega końca. Budynek sklepu nie różni się niczym od marketów tej sieci w innych miejscach. Jeśli nie będzie żadnych problemów z odbiorem inwestycji, to pierwsze zakupy mieszkańcy Zakanala powinni tu zrobić w październiku tego roku.

Budowa realizowana jest na ośmiu działkach o nr 653, 654, 655, 656, 657, 573/3, 573/5 i 573/6 o łącznej powierzchni 5.796 mkw zlokalizowanych przy ul. Koniawskiej 25C. Jak widać na zdjęciach budynek przyszłego marketu jest już ukończony. Obecnie trwają prace przy utwardzeniu terenu przed budynkiem i budowie parkingów. Inwestycja ma być ukończona w całości we wrześniu.

Market Dino przy Koniawskiej będzie drugim sklepem tej sieci w granicach administracyjnych miasta. Pierwszy został otwarty w ubiegłym roku przy ul. Ryskiej. To jednak nie koniec, bo kolejny ma powstać przy ul. Kostrzyńskiej o czym informowaliśmy już w grudniu 2021 roku.

Spółka „Dino Polska” S.A. otworzyła od stycznia do końca czerwca 2022 r. 162 nowe sklepy wobec 150 rok wcześniej. Łącznie sieć ma już 1975 sklepów.

W I kwartale 2022 r. sieć otworzyła 66 nowych marketów. Ekspansja skutkowała wzrostem liczby wizyt klientów w sklepach Dino o 32 proc. w stosunku do I kw. 2021 r. oraz wzrostem obrotów o 39,6 proc., do 3,85 mld zł, przy wzroście sprzedaży LfL, o 20,4 proc.

Dino to ogólnopolska sieć działająca w segmencie średniej wielkości supermarketów zlokalizowanych w pobliżu miejsc zamieszkania klientów. Dino to także jedna z najszybciej rosnących sieci, pod względem liczby sklepów i przychodów ze sprzedaży na polskim rynku.

Przeczytaj też:
Demolka w pawilonie po Komforcie! Przebudowa pod ALDI trwa na całego! (zdjęcia)
Wiemy, jak będzie wyglądał park handlowy z Biedronką przy Niepodległości! (wizualizacje, zdjęcia)
Dino wybuduje kolejny market w Gorzowie!
Serial z Dino zakończony! Zakupy zrobimy już w tę sobotę!

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x