― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaNieruchomiści_30MagazynyKolejne tysiące metrów powierzchni magazynowej gotowe przy Złotego Smoka! (zdjęcia)

Kolejne tysiące metrów powierzchni magazynowej gotowe przy Złotego Smoka! (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

Latem ubiegłego roku dobiegła końca budowa magazynu pod wynajem spółki AD Holding I przy ul. Złotego Smoka. Przez blisko rok oferowana powierzchnia z blisko 12 tys. mkw. wzrosła do 20 tys. mkw. Zmieniła się też nazwa właściciela. Dziś to DTLS S.A.

Na łamach GORZÓW.NEWS o inwestycji pisaliśmy w tekście – Magazyn pod wynajem AD Holding I przy Złotego Smoka gotowy (zdjęcia)

Powstała w ciągu roku hala magazynowa z konstrukcji całkowicie prefabrykowanej żelbetowej ma 11.850 mkw. powierzchni magazynowej i część socjalno-biurową o powierzchni 1.000 mkw.

Na przełomie 2022 i 2023 roku powierzchnia oferowana przez spółkę została zwiększona o dodatkowe 8.000 mkw. powierzchni magazynowej w czterech namiotach magazynowych. Co łącznie daje blisko 20.000 mkw. powierzchni zlokalizowanej w strefie ekonomicznej przy północnym węźle drogi S3.

Magazyn wysokiego składowania posiada 20 doków przeładunkowych, możliwość składowania do wysokości 10 metrów, nowoczesną infrastrukturę i ochronę ppoż., nośność posadzki ponad 5 ton na mkw., pełną cyfeyzację obiektu, całodobową ochronę i monitoring obiektu.

Hale magazynowe namiotowe, to łączna powierzchnia 8.000 mkw. (4×2.000 mkw.), wymiary 80 m x 25 m x 5 m ściana boczna, 9 m wysokości w szczycie, pneumatyczny dach, dostosowanie do obciążenia pożarowego do 500 MJ na mkw., wzmocniona posadzka, ściany wzmacniane, sztywne, pełna cyfryzacja obiektu, całodobowa ochrona i monitoring obiektu.

DTLS S.A. to firma zajmująca się transportem, spedycją i logistyką. Niegdyś pod nazwą Drozda Transport, ale wraz z rozwojem, ewaluowała i marka. Firma na rynku istnieje od ponad 20 lat i w tym czasie cały czas dąży do perfekcji w realizowanych usługach. Zajmuje się transportem międzynarodowym, wykorzystując przy tym własną nowoczesną i liczną flotę pojazdów ciężarowych, ponadto oferuje usługi spedycyjne, logistyczne (w tym magazynowanie).

Przeczytaj też:
Panattoni Park Gorzów II: Pierwsza hala gotowa! Trwa budowa kolejnych dwóch! (zdjęcia)
Budowa parku logistycznego MLP przy Mosiężnej mocno się opóźnia. Wiadomo, jak ostatecznie będzie wyglądał! (wizualizacje i zdjęcia)
Budowa pierwszej hali centrum logistycznego DHL dobiega końca. Jest data otwarcia! (zdjęcia)
W strefie przemysłowej ruszyła produkcja tekturowych opakowań (zdjęcia)
Gorem buduje drugą halę usługową przy Koniawskiej i Granicznej

― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x