― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje mieszkanioweCzęść ulicy Litewskiej i pierwszy budynek na osiedlu Słowiańskim prawie gotowe! (zdjęcia)

Część ulicy Litewskiej i pierwszy budynek na osiedlu Słowiańskim prawie gotowe! (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

W tym roku pierwsze osoby zamieszkają na nowym osiedlu Słowiańskim, którego budowa rozpoczęła się kilka lat temu na terenach popoligonowych tuż za sklepami Leroy Merlin, Obi i Media Markt. Budowa pierwszego budynku dobiega końca i zostanie w najbliższych miesiącach ukończona. Prace przy następnych dwóch też są mocno zaawansowane. W ubiegłym roku do działek na których powstaje osiedle doprowadzono sieć wodociągową, kanalizację sanitarną i sieć cieplną. Rozpoczęła się też budowa odcinka ul. Litewskiej wraz ciągiem pieszo-rowerowym i oświetleniem, którą do osiedla dojedziemy.

Spółka Mój Dom Gorzów w pierwszym etapie prowadzi tutaj budowę trzech budynków przy ul. Węgierskiej i Czeskiej. Pierwszy z nich zostanie oddany w najbliższych miesiącach. Wszystkie trzy budynki mają pięć kondygnacji. Najmniejsze mieszkania w tej lokalizacji mają 25 mkw., największe ponad 140 mkw. Mieszkania zlokalizowane na parterze posiadają własne ogródki. Na najwyższych kondygnacjach znajdują się natomiast mieszkania dwupoziomowe. W każdym z budynków są windy i komórki lokatorskie. Całe osiedle będzie monitorowane, a mieszkańcy będą mieli dostęp do obrazu z kamer.

Układ pierwszych budynków na osiedlu Słowiańskim wraz z parkingami i zagospodarowaniem terenu .

Ulicę Litewską, którą dojedziemy do osiedla Słowiańskiego inwestor buduje przy współpracy z Urzędem Miasta. W obecnym etapie powstaje odcinek drogi wraz z kanalizacją deszczową o długości 463 metrów. Obok samej ulicy budowany jest ciąg pieszo-rowerowy. Nie zapomniano również o oświetleniu. Inwestycja jest już na ukończeniu. Pozostało jedynie ułożenie asfaltu.

Przed pierwszymi budynkami nowego osiedla inwestor zaplanował miejsca parkingowe. Część z parkingów i drogi wewnętrzne zostały już wybudowane.

Osiedle Słowiańskie w katalogu inwestycji mieszkalnych GORZÓW.NEWS:
Mój Dom: Osiedle Słowiańskie

Przeczytaj też:
Osiedle Słowiańskie: Pierwszy budynek już z elewacją. Trwa budowa dróg dojazdowych! (zdjęcia)
GTBS wybuduje dwa budynki wielorodzinne na Zawarciu
Trwa remont zabytkowego budynku po archiwum przy Grottgera! Powstaną tu budżetowe mieszkania! (zdjęcia, wizualizacje)
Wiadomo jak będzie wyglądał nowy budynek mieszkalny przy Kościuszki (zdjęcia, wizualizacje)

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x