spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweCzytelnik: IKEI nie będzie. Może Studio Planowania IKEA?

Czytelnik: IKEI nie będzie. Może Studio Planowania IKEA?

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

Studia Planowania IKEA to przestrzeń 50-100 mkw. otwierana głównie w miastach, gdzie sklepów szwedzkiego giganta nie ma. W Studiu Planowania można zaprojektować swoją nową kuchnię, szafę, czy garderobę wspólnie z projektantem lub omówić projekt wcześniej już opracowany samodzielnie za pomocą programów do planowania IKEA dostępnych online. W ubiegłym roku takie miejsce zostało uruchomione w Focus Mall w Zielonej Górze. Nasz czytelnik dopytuje, kiedy podobne studio zostanie uruchomione w Gorzowie.

Jak działają Studia Planowania IKEA? Na spotkania z projektantami należy najpierw umówić się na stronie sieciówki wybierając odpowiednie warianty. Przykładowo przy projektowaniu kuchni do wyboru są dwie opcje: podstawowa oraz rozszerzona. Wariant podstawowy jest bezpłatny. Podczas 45-minutowej konsultacji specjalista sprawdzi przygotowaną przez nas koncepcję, dopracuje szczegóły i odpowie na wszystkie pytania. Wariant rozszerzony kosztuje 79 zł oraz obejmuje 2-godzinne spotkanie. W ramach usługi pracownik IKEA rozplanuje ustawienie mebli i sprzętów AGD, doradzi funkcjonalne rozwiązania, od podstaw wykona projekt 3D, a także przygotuje szkic zamówienia z wyceną produktów wraz z usługą transportu, montażu oraz instalacji AGD.

Do tej pory uruchomiono Studia Planowania IKEA w dziewięciu miastach: Bielsku-Białej, Częstochowie, Kielcach, Olsztynie, Rzeszowie, Stalowej Woli, Toruniu, Warszawie i Zielonej Górze.

Focus Mall Zielona Góra jest pierwszym miejscem w województwie lubuskim, w którym otworzono studio planowania IKEA. Czy podobne zostanie otwarte w Gorzowie? Niestety na ten moment nie mamy dobrych informacji dla naszego czytelnika. – IKEA nie planuje w najbliższym czasie otwarcia w regionie gorzowskim Studia Planowania – powiedziała nam Małgorzata Jezierska z biura prasowego IKEA.

Tak więc nadal jeśli chcemy skorzystać z pomocy projektantów IKEA będziemy musieli się wybrać do sklepu w Szczecinie lub Poznaniu. Natomiast zamówione przez internet, telefon lub w sklepie produkty można odbierać w Gorzowie w Punkcie Odbioru Zamówień przy ul. Kostrzyńskiej 89E.

Przeczytaj też:
ALDI przy Piłsudskiego prawie gotowe! Znamy datę otwarcia! Mamy też gazetkę otwarciową! (zdjęcia)
Przebudowa i otwarcie parku handlowego w pawilonie po Tesco opóźni się!
Za chwilę nowe otwarcia w NoVa Park
Park handlowy Niepodległości: Są pierwsi najemcy!
Przy Podmiejskiej ruszyła budowa parku handlowego z dyskontem spożywczym (wizualizacje, zdjęcia)

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x