spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweALDI przy Piłsudskiego prawie gotowe! Znamy datę otwarcia! Mamy też gazetkę otwarciową!...

ALDI przy Piłsudskiego prawie gotowe! Znamy datę otwarcia! Mamy też gazetkę otwarciową! (zdjęcia)

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

Przebudowa pawilonu po Komforcie przy ul. Piłsudskiego jest już na ostatniej prostej. Jako pierwsi na łamach GORZÓW.NEWS już w styczniu informowaliśmy, że powstanie tu pierwsze w Gorzowie ALDI z pasażem handlowym. Dyskont jest już praktycznie gotowy. Potwierdziły się również nasze późniejsze informacje, że zostanie otwarty przed listopadem. Obecnie trwa zatowarowanie sklepu. Otwarcie zaplanowano na następną środę, 19 października o 6:00.

Przebudowa obiektu przy ul. Piłsudskiego przebiega w imponującym tempie. W połowie lipca na plac budowy weszła toruńska firma BM Invest, która ma ogromne doświadczenie w budowie i przebudowie obiektów handlowo-usługowych. Od tego czasu minęły niespełna trzy miesiąca a wykonawcy pozostały już tylko ostatnie prace wykończeniowe.

ALDI wraz z magazynem zajmuje 1.600 mkw. obiektu. Pozostałe 1.000 mkw. zostało podzielone na dwa inne punkty handlowo-usługowe. Jakie sklepu zostaną tu otwarte jeszcze nie wiadomo. Inwestor dopiero zacznie pracę przy komercjalizacji tej powierzchni. Wejście do ALDI zlokalizowane jest na rogu pawilonu od strony skrzyżowania ul. Piłsudskiego z ul. Chłopickiego. Natomiast wejście do pozostałych dwóch sklepów znajduje się bliżej przejścia podziemnego pod ul. Piłsudskiego.

Obecnie trwa zatowarowanie sklepu, co można zobaczyć na naszych zdjęciach poniżej. Pierwsze zakupy w dyskoncie ALDI zrobić będziemy mogli 19 października. Otwarcie zaplanowano na godz. 6:00. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godz. od 6:00 do 22:00 i w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.

Jeśli jesteście ciekawi promocji przygotowanych przez sieciówkę na otwarcie, to poniżej prezentujemy otwarciową gazetkę.

Przypomnijmy, że w przyszłym roku zostanie wybudowany także drugi dyskont ALDI w Gorzowie. Tym razem przy ul. Warszawskiej. O wszystkich handlowych inwestycjach na bieżąco informujemy na naszych łamach.

Przeczytaj też:
Przebudowa i otwarcie parku handlowego w pawilonie po Tesco opóźni się!
Za chwilę nowe otwarcia w NoVa Park
Park handlowy Niepodległości: Są pierwsi najemcy!
Przy Podmiejskiej ruszyła budowa parku handlowego z dyskontem spożywczym (wizualizacje, zdjęcia)
Na Europejskim nie powstanie stacja Ekoen! Będzie za to kolejny mini pasaż handlowy!
Drzewa na działkach pod Vendo Park już wycięte! Obok budowa Netto zbliża się do końca! (zdjęcia)
Co z budową ALDI przy Warszawskiej? (zdjęcia)

Pozdrowienia dla Pani z nocnego K. 😉

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
4 3 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x