spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje miejskieBudowa Inkubatora Przedsiębiorczości dobiega końca! Ruszył nabór!

Budowa Inkubatora Przedsiębiorczości dobiega końca! Ruszył nabór!

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz jak rozpocząć? A może wiesz, jak go rozpocząć, ale brakuje Ci funduszy? Chcesz w końcu wystartować ze swoim wymarzonym start-upem? Szukasz miejsc do dalszego rozwoju firmy? Nie przegap tej okazji. Gorzowski Ośrodek Technologiczny rusza z Inkubatorem Przedsiębiorczości Think Thank.

Prace budowlane w biurowcu przy ul. Targowej potrwają do końca sierpnia. W budynku przygotowano 35 biur, salę spotkań i strefę chillout.

Ruszył już nabór wniosków. O przyjęcie do Inkubatora Przedsiębiorczości mogą ubiegać się osoby fizyczne posiadające pomysł na biznes (start-up), przedsiębiorcy działający na rynku nie dłużej niż 3 lata i przedsiębiorcy działający na rynku powyżej 3 lat, które posiadają duży potencjał rozwojowy, wdrażający lub planujący wdrożenie innowacyjnych rozwiązań, prowadzący działalność badawczą lub rozwojową.

Wnioski można składać do 8 lipca. Przez kolejne dwa tygodnie zostaną one ocenione formalnie. Później od 24 lipca do 23 sierpnia zostaną poddane ocenie merytorycznej. Ogłoszenie wyników nastąpi 31 sierpnia. Umowy zawierane będą we wrześniu.

Jakie będą koszty wynajmu powierzchni biurowej?

Ceny zależne będą od wybranego wariantu. Cennik usług przewiduje stawkę bazową miesięcznego kosztu wynajmu 1 mkw. powierzchni biurowej niewyposażonej w sprzęt biurowy w wysokości 40 zł netto. Stawka za metr kwadratowy w biurowcu wyposażony w sprzęt biurowy (biurko do pracy, krzesło ergonomiczne z pełną regulacją, szafy biblioteczne, kontener z szufladami) wynosi natomiast 45 zł netto.

Wynajmujący w pierwszym roku umowy zapłaci 75 procent stawki bazowej za każdy metr kwadratowy powierzchni biurowej, czyli w wariancie pierwszym 30 zł netto, w drugim 33,75 zł netto. W drugim roku najmu przedsiębiorca będzie płacił już 85 procent stawki bazowej (odpowiednio 34 zł i 38,25 zł), a w trzecim już pełną stawkę bazową (czyli odpowiednio 40 zł i 45 zł).

Przeczytaj też:
Prace przy biurowcu Inkubatora Przedsiębiorczości mocno zaawansowane!
Biurowiec przy Targowej zmienia się w szybkim tempie

spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x