― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje miejskiePrace przy biurowcu Inkubatora Przedsiębiorczości mocno zaawansowane!

Prace przy biurowcu Inkubatora Przedsiębiorczości mocno zaawansowane!

― REKLAMA ―spot_img

Zmienia się przestrzeń na gorzowskim Zamościu. Dawna hala targowa niedługo zmieni się w pasaż handlowy. Ale równie intensywnie zmienia swój wygląd biurowiec przy ulicy Targowej. Już niedługo będzie siedzibą Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego oraz Inkubatora Przedsiębiorczości. Budynek stanie się centrum innowacji technologicznych oraz wsparcia nowych podmiotów gospodarczych miasta i regionu w zakresie obsługi badawczej, patentowej i biurowej.

Zaawansowanie prac remontowych szacowane jest obecnie na 65 procent. Kolejne pomieszczenia nabierają ostatecznych kształtów, finał prac powinien nastąpić wiosną przyszłego roku.

W czasie, gdy trwa przebudowa, rozpoczynają się już przygotowania do uruchomienia centrum. Rozpoczną się one od ogłoszenia naboru do Inkubatora Przedsiębiorczości w Gorzowie przy ulicy Targowej. Stanie się to w ostatnim kwartale tego roku. Szczegóły konkursu ogłoszone zostaną niebawem. Jego rozstrzygniecie nastąpi w I kwartale 2022 roku, wtedy poznamy pierwszych lokatorów Inkubatora.

– Z pełnym pakietem usług wsparcia i z nowymi pomysłami startujemy wiosną 2022 roku – zapowiada Justyna Kmietowicz, prezes Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego.

Korzyści z udziału w inkubatorze będą polegały na kompleksowej pomocy doradczej z zakresu przedsiębiorczości. Uczestnicy będą też mieli dostęp do zewnętrznych źródeł finansowania firmy czy możliwości korzystania z dobrze wyposażonej siedziby inkubatora. W jednym miejscu znajdą się sale spotkań, w pełni wyposażone biura, pomieszczenia do pracy wspólnej, a nawet specjalna strefa relaksu. Nie bez znaczenia będzie to, że uczestnictwo w tej nowo tworzonej społeczności przedsiębiorców, będzie wpływać inspirująco na rozwijany biznes.

W skład inkubatora wejdą doświadczeni przedsiębiorcy oraz początkujące startupy. Dopełniają go specjaliści z różnych dziedzin, wykładowcy akademiccy, praktycy biznesu oraz kreatywni studenci.

O Inkubatorze Przedsiębiorczości przeczytasz także tutaj:
Biurowiec przy Targowej zmienia się w szybkim tempie

O pasażu handlowy tuż obok NoVa Park pisaliśmy tutaj:
Sklepy w hali targowej mają ruszyć jeszcze w tym roku (zdjęcia)
W zabytkowej hali po Ursusie powstaje park handlowy!

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x