― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje mieszkanioweOsiedle Słowiańskie: Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się tu jeszcze w tym roku (zdjęcia)

Osiedle Słowiańskie: Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się tu jeszcze w tym roku (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

Na terenach popoligonowych, tuż za sklepami Leroy Merlin, Obi i Media Markt powstają trzy pierwsze budynki nowego osiedla Słowiańskiego. Pierwszy z budynków zlokalizowany przy ul. Litewskiej będzie gotowy jeszcze w tym roku.

Pierwsze prace przy budowie nowego osiedla ruszyły 2017 roku. Nie trwały jednak długo i przez kolejne dwa lata na placu budowy nic się nie działo. Wreszcie w 2020 roku nastąpiły zmiany wśród inwestorów i od tej pory wznowione prace idą zgodnie z harmonogramem. A wręcz go wyprzedzają. Jeszcze w sierpniu ubiegłego roku inwestor planował oddanie pierwszego bloku w kwietniu 2023 roku. Dziś zapowiada, że nastąpi to jeszcze w tym roku.

– Budowa idzie swoim rytmem. Wyprzedzamy nawet harmonogram robót. Do końca tego roku zakładamy oddanie pierwszego budynku B1 zlokalizowanego przy ulicy Litewskiej, zakończenie wszelkich instalacji zewnętrznych i wewnętrznych, zakończenie montażu wszystkich wind, wykonanie placów i miejsc parkingowych, wykonanie drogi dojazdowej (ul. Litewska) do przedmiotowej inwestycji wraz z ciągami pieszo-rowerowymi – mówi nam Mariusz Wojtasik, prezes firmy Eurotechnika.

Deweloper zaplanował w realizowanej inwestycji mieszkania o metrażu od 25 mkw do 106 mkw, mieszkania parterowe z ogródkami i mieszkania dwupoziomowe. W każdym z budynków będą windy i komórki lokatorskie. Całe osiedle będzie monitorowane, a mieszkańcy będą mieli dostęp do obrazu z kamer.

Przeczytaj także:
Nowe osiedle powstaje na terenach popoligonowych (zdjęcia)
Eurotechnika realizuje dwie ciekawe inwestycje mieszkaniowe
My Home wznawia budowę na byłych poligonach (zdjęcia)

Wizualizacje osiedla Słowiańskiego:


Aktualne zdjęcia:

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x