― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje mieszkanioweEurotechnika realizuje dwie ciekawe inwestycje mieszkaniowe

Eurotechnika realizuje dwie ciekawe inwestycje mieszkaniowe

― REKLAMA ―spot_img

W centrum miasta już w lipcu zostanie wznowiona budowa budynku mieszkalnego, nazwanego Park Wyszyńskiego. Cały czas trwa też budowa osiedla Słowiańskiego. Do inwestycji dołączyła w tym roku firma Eurotechnika.

Park Wyszyńskiego zlokalizowany będzie na działce u zbiegu ulic Wyszyńskiego i Mickiewicza. U brzegu rzeki Kłodawki powstanie budynek w kształcie litery L. Budynek będzie miał sześc kondygnacji naziemnych plus poddasze. Wszystkie mieszkania na ostatnim – piątym pietrze będą dwupoziomowe. Pod całym budynkiem znajdzie się parking.

Cała inwestycja została zabarwiona nutą industrializmu. W ofercie mieszkania, apartamenty, lofty, a co ciekawe także domy w bloku z wbudowanym garażem i ogródkiem.

W sprzedaży zostało jeszcze kilkanaście mieszkań. Cena za metr kwadratowy wynosi od 5.950 zł do 6.200 zł brutto.

Budowa rozpoczęła się na początku roku. Dziś na działce zbyt wiele się jednak nie dzieje.

– Prace zostały wstrzymane w związku z zawirowaniami na rynku stali. Podwyżki były gigantyczne. Towaru brakowało. Kilku naszych dostawców miało spore problemy. Pożar póki co został opanowany i w lipcu zamierzamy ruszyć ostro z pracami. Planowany termin zakończenia inwestycji to przełom sierpnia i września 2023 roku – tłumaczy Mariusz Wojtasik, prezes firmy Eurotechnika.

O wznowieniu prac przy budowie osiedla Słowiańskiego pisaliśmy w tekście: My Home wznawia budowę na byłych poligonach (zdjęcia).

Dziś wiadomo, że do projektu dołączyła firma Eurotechnika. Osiedle Słowiańskie powstaje pomiędzy ulicami Słowiańską i Chorwacką na terenach po byłych poligonach wojskowych. Już po nowych wizualizacjach widać zmiany w koncepcji powstających budynków. Jest to dużo bardziej nowocześniejsza i estetyczna architektura. Najmniejsze mieszkania w tej lokalizacji będą miały 37 mkw. Oficjalna sprzedaż dopiero się rozpocznie.

– Pierwszy budynek zostanie oddany w kwietniu 2023 roku. Będzie to osiedle w pełni zamknięte i monitorowane z bezkolizyjnym dojazdem do obiektu przez karetki i inne służby ratownictwa – dodaje Wojtasik.

Plac budowy – Park Wyszyńskiego:

Wizualizacja – Park Wyszyńskiego:

Widok od ulicy Mickiewicza
Widok od ulicy Wyszyńskiego

Wizualizacje – Osiedle Słowiańskie:

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x