― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaMagazynyKolejne 54 tys. mkw. powierzchni magazynowej już w 2022 roku!

Kolejne 54 tys. mkw. powierzchni magazynowej już w 2022 roku!

― REKLAMA ―spot_img

MLP Group – Green Industrial Developer – działający na europejskim rynku nieruchomości magazynowych (w Polsce, Niemczech, Austrii i Rumunii) właśnie zakupiło 12 hektarową nieruchomość gruntową w Gorzowie przy ul. Spiżowej. Nowoczesne centrum logistyczno-dystrybucyjne MLP Gorzów zlokalizowane będzie w zachodniej części Gorzowa, w odległości 900 m od węzła S3 i 9 km od centrum miasta.

MLP Gorzów, to nowy park logistyczny, który powstanie na działce o powierzchni 11,7 hektara, a po ukończeniu będzie oferował łącznie 54,1 tys. mkw. powierzchni magazynowej oraz przeznaczonej pod lekką produkcję i logistykę Big Box.

Centrum logistyczno-magazynowe zostało zaprojektowane tak, aby spełniać wymagania certyfikacji BREEAM, co znacznie wpłynie na niższe koszty obsługi przyszłych najemców. MLP Gorzów zostanie wyposażone w szereg zrównoważonych rozwiązań. Kompleks logistyczny skierowany będzie przede wszystkim do najemców z sektora e-commerce, logistyki, dystrybucji i lekkiej produkcji.

– Zgodnie z przyjętą strategią MLP Group wzmacniamy naszą pozycję przy zachodniej granicy Polski, która w ostatnim czasie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród inwestorów. Pozyskany przez nas teren inwestycyjny jest świetnie skomunikowany z trasą S3, a w jego bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przystanek autobusowy. Pierwsze moduły w parku MLP Gorzów planujemy oddać najemcom w III kwartale 2022 roku – powiedział Karol Kondrat, Business Development Manager w MLP Group S.A.

– Doskonała lokalizacja Gorzowa jest niewątpliwie dużym atutem dla przyszłych inwestorów zarówno z Polski, jak i z zagranicy – 53 km od granicy z Niemcami i około 135 km od jego stolicy – Berlina. Do Warszawy jest 463 km, natomiast większe miasta w pobliżu Gorzowa, to: Poznań (165 km), Szczecin (111 km) i Zielona Góra (113 km). Gorzów, to stolica województwa lubuskiego, to miasto rozwijające się niezwykle intensywnie, z bardzo dobrze rozwinięta infrastrukturą oraz wykwalifikowaną kadrą pracowniczą – dodaje Kondrat.

Inne inwestycje magazynowe:
Przy Dobrej sprzedano pięć działek. Co tu powstanie?
Panattoni rozbudowuje park logistyczny przy Szczecińskiej

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x