spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweS1 Center: Jest osiem sklepów. Co w pozostałych czterech lokalach? (zdjęcia)

S1 Center: Jest osiem sklepów. Co w pozostałych czterech lokalach? (zdjęcia)

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

Przez rok pawilon handlowy po Tesco przy ul. Górczyńskiej wraz z parkingiem przebudowano w nowoczesny park handlowy S1 Center. Inwestor nie zorganizował jednego głośnego otwarcia. Każdy najemca organizował otwarcie w terminie jaki uznał za najlepszy. Pierwsze otwarcia nastąpiły już 2 listopada, ostatnie na koniec ubiegłego miesiąca. Obecnie zakupy zrobimy tu w ośmiu punktach usługowych. Cztery pozostają wolne. Postanowiliśmy sprawdzić co w nich powstanie.

Pawilon po Tesco na Górczynie o powierzchni ponad 10.000 mkw. w trakcie przebudowy został podzielony na 12 lokali. Największy, bo o powierzchni blisko 4.400 mkw. (sala sprzedaży około 4.000 mkw.) zajął Carrefour, który otworzył w mieście swój pierwszy hipermarket. Pozostałe lokale zajęły sklep odzieżowy Sinsay, drogeria Rossmann, supermarket ze sprzętem RTV i AGD Media Expert, apteka Dr.Max (była w pasażu Tesco), sklep zoologiczny Animals Store, sklep z produktami nom-food Woolworth i sklep z różnymi produktami z Chin iBloom Home.

– Dwa wolne lokale zostaną połączone i powstanie punkt z branży fitness. Nad komercjalizacją pozostałych dwóch lokali cały czas pracujemy. Na ten moment nie jest pewne, czy będą to sklepy odzieżowe – powiedział nam dziś Jacek Zagrabski, pełnomocnik zarządu Saller Group.

Inwestorem parku handlowego S1 Center przy ul. Górczyńskiej jest Saller Group. Przebudowę pawilonu handlowo-usługowego przeprowadziło Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze Budownictwa i Instalacji KOMA z Torunia. Za fazę koncepcyjną, opracowanie projektu budowlanego, projektu technicznego oraz pełnienie nadzoru autorskiego odpowiedzialna była Grupa RB z Wrocławia.

Przeczytaj też:
Jak wygląda hipermarket Carrefour? Jakie promocje? Jakie sklepy czynne w S1? (zdjęcia, gazetki otwarciowe)
S1 Center w pawilonie po Tesco gotowy! Kiedy pierwsze zakupy? Kiedy otwarcie Carrefoura? (zdjęcia)

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x