― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handlowePrzebudowa jedynej w mieście stacji MOYA dobiega końca! Będzie można tu też...

Przebudowa jedynej w mieście stacji MOYA dobiega końca! Będzie można tu też zjeść i napić się kawy (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

O rozpoczęciu przebudowy stacji benzynowej MOYA przy ul. Myśliborskiej informowaliśmy w maju tego roku. Prace właśnie dobiegają końca. Pozostało już tylko wykończenie powstałego głównego budynku stacji, gdzie po otwarciu znajdą się kasy, sklep i Caffe MOYA – miejsce odpoczynku dla kierowców. Otwarcie stacji po przebudowie zaplanowane jest w październiku. Cały czas jednak można tutaj zatankować auto.

Stacja benzynowa przy ul. Myśliborskiej powstała przy okazji budowy hipermarketu Tesco dwadzieścia lat temu. W 2020 roku po zamknięciu sklepu stację przejęła sieć MOYA. Wówczas pawilony kasowe jedynie przemalowano i na szybko uruchomiono sprzedaż paliw. Wiosną właściciel stacji przystąpił do generalnej jej przebudowy. – Przebudowa stacji wiąże się z wybudowaniem nowego pawilonu i rozbiórką starych kiosków płatniczych. Inwestycja obejmuje także nowe oświetlenie zewnętrzne oraz drobne zmiany w powierzchni utwardzonej terenu stacji – nowe miejsca postojowe – usłyszeliśmy w maju w siedzibie firmy.

W nowym budynku stacji znajdzie się m.in. Caffe MOYA. – Koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA to miejsce relaksu, w którym kierowcy mogą napić się kawy, herbaty, zjeść przekąskę lub obiad, odpocząć i nabrać sił przed dalszą drogą, a także sprawdzić e-maile czy spokojnie zadzwonić. Oprócz najpopularniejszych produktów, czyli aromatycznej kawy i hot-dogów, klienci Caffe MOYA mogą także skosztować pizzy w wielu wariantach smakowych czy innych dań obiadowych, jak np. stripsy z kurczaka z frytkami, burgery, zapiekanki przygotowywane na miejscu czy pierogi i przekąski na słodko – czytam na stronie internetowej stacji benzynowej MOYA.

MOYA, to ogólnopolska stacja paliw należąca do spółki Anwim. Marka zadebiutowała na rynku w 2009 r. Sieć składa się obecnie już z 428 stacji rozlokowanych na terenie całego kraju.

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x