21.6 C
Gorzów Wielkopolski
poniedziałek, 25 września, 2023
REKLAMA

Tylko jedna oferta na remont chodnika i skweru przy Strzeleckiej. Jest drogo!

REKLAMAspot_img

Niespełna trzy tygodnie temu informowaliśmy, że chodnik przy ul. Strzeleckiej i skwer gdzie stoi obelisk upamiętniający pierwszą polską szkołę otwartą w 1945 roku w powojennym Gorzowie doczekają się wreszcie modernizacji. Szybkie rozpoczęcie prac stoi jednak pod znakiem zapytania… Dlaczego? Do zakończonego dziś przetargu zgłosiła się tylko jedna firma, a jej oferta mocno przekracza zaplanowany na to zadanie budżet. Może się więc okazać, że ostatecznie przetarg trzeba będzie unieważnić.

O zakresie planowanej inwestycji piszemy w tekście – Skwer przy Strzeleckiej doczeka się remontu. Ogłoszono właśnie przetarg! Co zostanie zrobione? (projekt, zdjęcia)

Do zakończonego dziś przetargu zgłosiła się tylko jedna firma – Agencja Usługowa Stanisław Cap z Międzyrzecza, która zadeklarowała wykonanie prac za kwotę 429 tys. 270 zł brutto. Tymczasem Miasto na to zadanie chciało wydać 250 tys. 366 zł brutto. Jak więc łatwo policzyć oferta jest wyższa o 178 tys. 904 zł.

Miejscy urzędnicy sprawdzą teraz ofertę czy jest poprawna pod względem merytorycznym i następnie będą musieli podjąć decyzję, czy unieważnią przetarg, czy też znajdą brakujące środki.

REKLAMAspot_img
Nasi partnerzy
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Inwestycje miejskie
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x